Cumhurbaşkanı Olma Hesabı Yaparken Sosyal Medyanın Mizahına Meze Olan Muharrem İnce Gündemde

30PAYLAŞIM

31 Mart 2019 Belediye başkanlığı seçimleri yaklaşırken siyasilerin hazırlıkları devam ediyor. Bir yandan adaylar açıklanıyor bir yandan da orta vadeli planlar yapılıyor. Bu planlardan biri de Muharrem İnce'nin.

24 Haziran seçimlerinden önce umutları yeşertip seçim gecesi ortadan kaybolan Muharrem İnce CHP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'a destek ziyaretinde bulundu.

Bu ziyarette ilginç bir açıklama yaptı: ''Adana'yı, Mersin'i, Bursa'yı alırsak, Ankara'yı, İstanbul'u alırsak, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi de erkene alınır. O zaman hem Zeydan Başkan Adana'ya Büyükşehir Belediye Başkanı olur, hem ben Cumhurbaşkanı olurum"

Tabii bu Nasreddin Hoca'nın koyun hesabını hatırlatan açıklamadan sonra sosyal medya coştu. 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mnyksvsc

Erdoğan kadar olmasa da saçmalamaya başlamış, kendini biraz daha geliştirip ikinci dönem daha iyi saçmalayabilirse ilerleme kaydedebilir :)

devrimtemel

yahu, adam büyükşehirleri kazanırsak sistem tartışmaya açılıp seçim olur ben de yarım bıraktığım işi tamamlarım diyor bunu anlamamak bu kadar zor olmasa gerek ülkenin gülmek için bunlara kalması ne vahim, gülelim ağlanacak halimize yönetenlere de aynı mizahi ve eleştirel fikirlerinizi sunabilmeniz dileğiyle

baboshako

Keşke gözükse kimlerin ne dediği

sokaktayurumeyisevmeyenbiradam

Bu adam cumhurbaşkanı olduğunda ağzınız açık bu attığınız yorumlara bakcaksınız

csa

komik değilmiş pek...

Görüş Bildir