Görüş Bildir

Canlı Yayında Transfer Gerilimi!

Anasayfa > Spor

Canlı Yayında Transfer Gerilimi!

Balıkesirspor'un 700 bin TL bonservis ücretiyle Ankaraspor'a sattığı sağ bek Caner Arıcı'nın transferi bugün düzenlenen basın toplantısıyla medyaya duyurulurken, futbolcunun da katıldığı toplantıda gergin anlar yaşandı. Başkan Tuna Aktürk, devre arasında Antalyaspor'la protokol imzalayan Caner'in transferi için daha sonra Ankaraspor'un devre girdiğini ve Başkent ekibiyle bu sabah itibariyle anlaştıklarını açıklarken, Bizim Caner'in gitmesi konusunda tasarrufumuz olmadı. Ayrılmayı kendi istedi. Bu yüzden sözleşmeyi uzatma önerimizi de kabul etmedi diye konuştu.

Caner'in kendisine söz verildiğinde Konuşmak istemiyorum. Bazen susmakla herşey anlatılır sözleri ortamı gererken, Aktürk Konuşacaksan şimdi konuş. Söylediklerimizde yalan varsa bilelim karşılığını verdi. Başkan Aktürk, kulüpten kendi isteği ile ayrılan futbolcunun bunu medya önünde açıklamaya cesaret edemediğini söyledi. Bunun üzerine Caner hafta başında Balıkesirspor'la sözleşmeyi uzatma konusunda uzlaştığını ancak yönetimin çarşamba günü Ankaraspor'a anlaştığını belirterek, Gönderileceksem Ankaraspor'a giderim. Çünkü Ankaralıyım yanıtını verdi.

Futbolcunun konuşmasına tepki gösteren Başkan Aktürk, Caner bir yıl için 900 bin lira istedi. Bu parayı istemek, 'Beni gönderin' demektir ifadesini kullandı. Benim ağzımdan 900 bin lira çıkmadı. Bu rakamı menajerime soracağım diyen Caner, kulüp içinde başka sıkıntıları olduğunu, bunu Başkan Aktürk'le de paylaştığını dile getirdi. Aktürk'ün, Antalyaspor'a imza atıp daha sonra 'Ben Balıkesirsporluyum' demek ne kadar inandırıcıdır cümlesine Caner Her şeyin bir nedeni vardır yanıtını verdi. Aktürk de Evet vardır diyerek toplantıyı bitirdi.

Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/fu...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?