Burçlar Değişti, Kafalar Karıştı: Sana Yeni Burcunu Söylüyoruz!

14bPAYLAŞIM

Bu sene yine karşımıza çıkan "burçlar değişti" haberi ile beraber yurdun dört bir yanında kaos ortamı oluştu. Burcunu bilmeyen ya da çok sevdiği burcunu kaybeden insanlar perişan durumda.

Onedio ekibi olarak bu konuda da elimizi taşın altına koyduk ve sizin için yeni burçlar yarattık.

Testi çözün ve yeni burcunuzu öğrenin!

1. Kendini en huzurlu hissettiğin mevsimi seç!

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

2. Günlük hayatında baskın olarak en sık hissettiğin duygu hangisi?

İş yetiştirme, trafik, geçim sıkıntısı derken elbette ki stres!
Memlekette işler karışık oldukça hissedebileceğim tek duygu korku!
Ben her sabah aşık olarak uyanıyorum! <3
Genelde kendimi beklentiler içinde ve umutlu hissediyorum.

3. Aşk, sence...

Fazla abartılmış bir duygudur!
Hayatın anlamıdır, dünyanın en güzel hissidir!
Üreme içgüdümüzün allanıp pullanmış halidir...
Kaybetmektir.

4. Hayatın bir film olsa, hangi kategoriye girerdi?

Aksiyon!
Dram
Komedi
Korku
Ne anlattığı anlaşılmayan bir sanat filmi olurdu herhalde...

5. Bilinçaltına iniyoruz... En çok ilgini çeken mürekkep izini seç!

6. Sence hayatta başarılı olmak için hangisi en gerekli?

Şans
Sabır ve dayanıklılık
Para!
Doğru insanlarla kurulan dostluklar!

7. Peki senin en değer verdiğin şey...

Ailem!
Sanat
Adalet
Aşk

Unicorn burcu çıktın!

Sen bu dünyaya ait değilsin! Adeta büyülü bir evrenden kopup gelmişsin. Diğer insanlar gibi maddi hırsların yok, yardımsever ve şefkatlisin. Fazla minnoş olduğun için bu acımasız dünyada üzülebilirsin ama her zaman kaçabileceğin derin bir hayal dünyan var!

Burçların en güzelisin!

Golden Retriever burcu çıktın!

İletişim, yardımseverlik, diploması... bunlar hep senin işin! Dünya senin gibi insanların yüzü suyu hatırına dönüyor! Sevgi dolu ve korumacısın evet ama bazen biraz fazla keriz olabiliyorsun. Kendini korumayı ve herkese güvenmemeyi öğrenmelisin!

Ejderha burcu çıktın!

Neymiş eski burçlarda "akrep çok fena, oğlak çok sert" falanmış! Bizim yarattığımız Ejderha burcunu görmemişler tabi! Senin gibi zeki, arzulu ve tutkulu bir insan ancak Ejderha burcundan çıkabilir. Bazen biraz fazla öfkelisin ama sevdiklerin için yapmayacağın şey yok. Ketum ve mesafeli görünsen de, tutku dolu bir kalbin var!

Ateş ediyorsun!

Kedi burcu çıktın!

Sen, keyfin ve kahyası... Bu dünyada daha fazla ciddiye aldığın başka hiçbir şey yok! Zekisin, çok zekisin! Bu sebepten de günlük problemlerin önemsizliğini anlayabiliyor ve her zaman sakin kalabiliyorsun. Diğer sıradan insanlar seni yaptıklarına anlam veremeyerek izliyorlar. Çoğu zaman da kıskanıyor ve yerinde olmak istiyorlar. Lakin Kedi burcu olunmaz, doğulur!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nihat-akilli1

Ejderha burcu çıktın.

Gizli Kullanıcı

Unicorn burcu çıktın! Sen bu dünyaya ait değilsin! Adeta büyülü bir evrenden kopup gelmişsin. Diğer insanlar gibi maddi hırsların yok, yardımsever ve şefkatlisin. Fazla minnoş olduğun için bu acımasız dünyada üzülebilirsin ama her zaman kaçabileceğin derin bir hayal dünyan var!

ilois-eloissu

Unicorn çıktı beee!! Sen bu dünyaya ait değilsin! Adeta büyülü bir evrenden kopup gelmişsin. Diğer insanlar gibi maddi hırsların yok, yardımsever ve şefkatlisin. Fazla minnoş olduğun için bu acımasız dünyada üzülebilirsin ama her zaman kaçabileceğin derin bir hayal dünyan var! Burçların en güzelisin!

nehir-braderin

Kedi burcu çıktın! Sen, keyfin ve kahyası... Bu dünyada daha fazla ciddiye aldığın başka hiçbir şey yok! Zekisin, çok zekisin! Bu sebepten de günlük problemlerin önemsizliğini anlayabiliyor ve her zaman sakin kalabiliyorsun. Diğer sıradan insanlar seni yaptıklarına anlam veremeyerek izliyorlar. Çoğu zaman da kıskanıyor ve yerinde olmak istiyorlar. Lakin Kedi burcu olunmaz, doğulur!

onur2443

Kedi burcu çıktın! Sen, keyfin ve kahyası... Bu dünyada daha fazla ciddiye aldığın başka hiçbir şey yok! Zekisin, çok zekisin! Bu sebepten de günlük problemlerin önemsizliğini anlayabiliyor ve her zaman sakin kalabiliyorsun. Diğer sıradan insanlar seni yaptıklarına anlam veremeyerek izliyorlar. Çoğu zaman da kıskanıyor ve yerinde olmak istiyorlar. Lakin Kedi burcu olunmaz, doğulur! Canım kendim! Kendimi seviyorum :D

Görüş Bildir