Görüş Bildir

En Güzel ve Anlamlı 19 Mayıs Mesajları: Resimli, Kısa, Önemli 19 Mayıs Kutlama Mesajları ve Sözleri

Haberler
> En Güzel ve Anlamlı 19 Mayıs Mesajları: Resimli, Kısa, Önemli 19 Mayıs Kutlama Mesajları ve Sözleri

Cumhuriyetimizin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs kutlu olsun. Milli mücadelemizin başlangıcı ve Türk Milleti'nin kurtuluşu açısından oldukça önem arz eden bu bayramın Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlere armağan edilmesi de ayrı bir öneme sahip. Bizde bu önemli günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz 19 Mayıs'ı güzel sözlerle anabileceğiniz en güzel 19 Mayıs mesajlarını sizler için derledik. İşte en özel 19 Mayıs sözleri...

En Özel 19 Mayıs Sözleri

En Özel 19 Mayıs Sözleri
  • Gençlerin ve aziz Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın bütün kahramanlarını saygı ile anıyorum.

  • 19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

  • 19 Mayıs'ta milletimizin geleceği olan gençlerimize nice başarılar diler vatanın ve milletin yükselişinde öncülük etmelerini temenni ederim.

En Güzel 19 Mayıs Mesajları

En Güzel 19 Mayıs Mesajları
  • 19 Mayıs, Türk Milleti'nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

  • Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

  • 19 Mayıs 1919'un 102. yıldönümünde Milli Mücadelemizin başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bütün İstiklal kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Resimli 19 Mayıs Mesajları

Resimli 19 Mayıs Mesajları
  • Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tebrik ediyor, bu ülke için can vermiş bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

  • Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.19 Mayıs'ın 102. yılında tüm milletimizin Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum.

  • Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?