Bu Ünlü Kadın Oyunculardan Hangisinin Daha Kısa Boylu Olduğunu Biliyor musun?

240PAYLAŞIM

Hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden yetenekli! Fakat şimdi senden istediğimiz şey aralarından en kısa boylu olanı bulman. Hazırsan hemen teste başlasana 😉

Oyuncularımız bunlar, hangisi daha kısa?

Aslı Enver
Elçin Sangu
Hazar Ergüçlü
Beren Saat
Neslihan Atagül
Meryem Uzerli
Selin Şekerci
Merve Boluğur
Hande Doğandemir
Hande Erçel

Tebrikler!

Gerçekten buldun! Tebrikler! Diğerleri arasında en kısa boylu olan oyuncumuz Merve Boluğur'du! Ekranda oldukça uzun boylu görülse de Merve Boluğur'un boyu aslında sadece 1,64 m!

Bulamadın!

Üzgünüz güzel dostumuz ama bulamadın! Beren Saat diğer oyuncular arasında en kısa olan oyuncumuz değildi. Evet, minyonluğundan dolayı kısa gösteriyor olabilir. Zaten boyu da 1,66 m! Fakat daha kısa bir oyuncumuz var! Hadi şimdi tekrar dene ve onu bul!

Hayır!

Maalesef bulamadın! En kısa boylu oyuncumuz Selin Şekerci değildi. Yine de sen merak ediyorsundur söyleyelim: Bu tatlı mı tatlı, güzel mi güzel oyuncumuzun boyu tam olarak 1,67 m! Şimdi en kısa boylu oyuncumuzu bulmak için tekrar denemek istemez misin?

Hayır!

Maalesef sevgili kardeşimiz. Hayır. Aslı Enver diğer oyuncularımız arasında en kısa boylu olan değildi. Boyu ne kadar mı? Aslı Enver'in boyu tam olarak 1,68 m! Şimdi en kısa boyluyu bulmak için tekrar denesene!

Maalesef!

Üzülerek söylüyoruz ki diğer oyuncularımız arasında en kısa boylu olan oyuncumuz Neslihan Atagül değildi. Yani doğru cevabı bulamadın. Boyunu biz sana yine söyleyelim ama: Güzel oyuncunun boyu tam olarak 1,68 m! Şimdi tekrar deneyip en kısa boyluyu bulmalısın.

Üzgünüz!

Üzgünüz ama Elçin Sangu'nun diğer oyunculara kıyasla daha kısa boylu olduğunu düşünerek hata ettin. Çünkü kendisinden daha kısa boylu oyuncular var bu listede, yani bulamadın! Boyunu merak etmişsindir, hemen söyleyelim: Güzel oyuncunun boyu tam olarak 1,68 m! Şimdi tekrar deneyip en kısa boylu oyuncuyu bulmak istemez misin?

Tekrar dene!

Demek sana göre Hande Doğandemir kısa boylu öyle mi? Üzgünüz ama değil, kendisi hiç de kısa boylu değil. Boyu mu kaç? Güzel oyuncunun boyu tam olarak 1,70 m! Kısa değilmiş değil mi? Hadi şimdi tekrar dene ve en kısa boylu oyuncuyu bul!

Tekrar denemek zorundasın!

Evet, üzgünüz ama tekrar denemek zorundasın. Çünkü Hazar Ergüçlü diğer oyuncularımız arasında en kısa boylu olan oyuncumuz değildi. Boyunu da söyleyelim hadi: Güzel oyuncunun boyu tam olarak 1,70 m! Hadi bakalım, tekrar dene!

Bulamadın!

Meryem Uzerli sence kısa demek? Bizce gözlerine bir baktır güzel dostumuz çünkü kendisi hiç de kısa değil. Meryem Uzerli'nin boyu tam tamına 1,73 m! Hadi bakalım, şimdi tekrar dene ve en kısa boylu oyuncuyu bul!

Ciddi olamazsın?

Sana bir şey söyleyelim mi, Hande Erçel'in diğerleri arasında en kısa boylu oyuncu olduğunu düşünerek büyük hata yaptın. Çünkü kendisi diğer oyuncularımız arasında 1,75 m boyu ile en uzun olan oyuncumuz! En uzunu bulmak da bir başarı ama şimdi. Neyse, hadi tekrar dene ve bu sefer en kısa boyluyu bul!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melissa-yavuzel

Şimdi herkesi susturucam. Ben 1.50'yim. Benden kısa biri varsa yazsın yoksa sonsuza kadar sussun.

fatma-bengisu-genc

bi arkadaşımın boyu 1.30du

senaozdemir

sanki bu boylar kisaymis gibi konusmusunuz 1.64un neresi kisa ben 1.69la uzun oldugumu dusunuyodum:(

degrasse

merve boluğur 1.64 se bunun kocasının boyu kaç lan Mervenin yanında telatabi gibi geziyor çünkü.

betul-beyza-ustuner

Murat Dalkılıç'ın boyu 1.71 sadece Merve Boluğur topuklu giydiği için uzun duruyor

fatmanur_35

ben 1.70 olduğum halde merve den kısa duruyorum amk

sevgii

Merva Boluğur'u podyuma çıkaran kafaya ne diyelim o zaman.

Görüş Bildir