Görüş Bildir

Neslihan Atagül Haberleri

Neslihan Atagül ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Neslihan Atagül ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Neslihan Atagül-Kadir Doğulu Çifti Krizi Fırsata Çevirdi! İhanet İddialarının Ardından Şaşırtan Hamle Geldi
Son dönemlerde ihanet iddialarıyla gündemden düşmeyen bir çiftimiz var: Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan bahsediyorum...Kadir Doğlulu'nun Çeşme'de birkaç kadınla samimi şekilde görüntülenmesinin ardından ihanet iddiaları gündeme bomba gibi düşmüş, çift bu iddiaları yalanlamıştı. Tüm bu yaşananların ardından çifte reklam teklifi yağdığı, çiftin de bu yaşanan krizi fırsata çevirdiği iddia edildi!
Kadir Doğulu, Bektaşi Tarikatına Üye Olması Hakkında Konuştu: ''Tarikat İsmi Maalesef Çok Kirletildi.''
2016 yılında Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu, sevilen oyuncular arasında yer alıyor. Oyuncu ve manken Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül ile birlikte bir Bektaşi tarikatına katılmışlardı. Ünlü çift katıldıkları dönemde magazin gündeminde çok konuşulmuştu. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül geçtiğimiz gün Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Basın mensuplarının Dervişi ve Bektaşi dergahlarına üye olmaları hakkında sorular sormaları üzerine Kadir Doğulu ''Tarikat ismi Türkiye'de çok kirletildi'' ifadelerini kullandı. İşte tüm detaylar...
Neslihan Atagül, Kadir Doğulu'yu Ağlattı!
Dizi sektörünün iki başarılı oyuncusu Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, geçtiğimiz yaz aylarında hayatlarını birleştirmişlerdi. Bu çok sempatik çiftin evlilikleri dolu dizgin devam ederken, iki oyuncunun da oynadığı diziler devam ediyor. Geçtiğimiz gün Neslihan Atagül'ün Burak Özçivit ile oynadığı 'Kara Sevda' dizisinin yeni sezondaki ilk bölümü yayınlandı. Diziyi izleyenlerden biri olan Kadir Doğulu da attığı tweet ile gündeme oturdu.