Görüş Bildir

Kadir Doğulu Haberleri

Kadir Doğulu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kadir Doğulu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Penti Yeni Koleksiyonu İle Aile İçi Şiddete Dur Diyecek
Penti’nin her sene Kadınlar Günü kapsamında uyguladığı “Aile İçi Şiddete Son” projesine bu yıl da ünlülerden destek var. “Aile İçi Şiddete Son” demek için 5 ünlü isim Penti özel koleksiyonu için bir araya gelerek çorap tasarımı yaptı. Can Bonomo, Engin Hepileri, Gonca Vuslateri, Kadir Doğulu ve Model Grubu, tasarladıkları çoraplarla projeye destek verdiler. Fotoğraf çekimleri ise Bennu Gerede tarafından gerçekleştirildi...haber kaynağı: simdimoda.net/moda haberleri
Doya Doya Bakılacak 12 Erkek
Kimini dudağından, kimini gözünden, kimini düşündüren zeki sözünden... Ama bir de hepsinin birleştiği erkekler var ki... Bak, bak, bak, bak doyamadık inanın. İşte muhtemelen gülüşlerini, bakışlarını, hatta kafa sallayışlarını gördüğünüzde kafanızı çevirip gidemeyeceğiniz, kilitlenip kalacağınız 12 nefes kesici erkek.
2014'ün En Güzelleri Belli Oldu
Miss Turkey Güzellik yarışması geçtiğimiz saatlerde Yasemin Kay Allen ve Kadir Doğulu'nun sunumuyla yapıldı. Ajda Pekkan ve Murat Dalkılıç'ın sahne aldığı gecede Türkiye'nin en güzel kızları belli oldu. 4 numaralı yarışmacı Amine Gülşe birinci olarak Türkiye'nin en güzel kızı seçildi.
Star Işığı X Factor'ün Elemeleri Devam Ediyor
Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan, Türkiye'nin dört bir yanından gelen yarışmacı adaylarını dinleyerek star arıyor. Kanal D'de başlayacak olan 'X Factor' Starı Işığı müzik yarışmasının sunucusu belli oldu. 'Fatih Harbiye' dizisinin başrol oyuncusu Kadir Doğulu 'X Factor'ün sunucusu oldu. Mustafa Ceceli, Kanal D ekranlarından yayınlanacak olan 'X Factor'de jüri üyesi olarak yer almayacağını açıkladı. Ceceli, ' Program değişikliğim sebebiyle malesef X-Factor 'de bu sezon sizlerle olamayacağım. Kıymetli ekip ve Medyapım'a teşekkürler ve başarılar ' dedi. Pek çok ismin dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan ve Türkiye'de Kanal D'de yayınlanacak olan 'yeni jenerasyon şarkı yarışması 'X Factor Türkiye'nin ilk jüri üyesi şarkıcı Gülşen olmuştu. 'X Factor' yarışmasının 2 jüri üyesi daha belli oldu. Mazhar Alanson ve Kalan Müzik'in sahibi Hasan Saltık 'X Factor'de Gülşen'le birlikte jüri üyeliği yapacak diğer isimler... Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 20'ye yakın ülkede yayınlanan şarkı yarışmasının elemeleri başladı.Enson Haber