Görüş Bildir

Selin Şekerci Haberleri

Selin Şekerci ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Selin Şekerci ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Harry Potter'ın Türkiye Versiyonunda Oynaması Gereken 19 Kişi
J.K. Rowling'in ünlü Harry Potter serisinin sinema filmlerinin Türk versiyonu nasıl olurdu diye hiç düşündünüz mü? Oyuncular kim olurdu? Hogwarts neresi olurdu? Harry Potter filmlerine aşık biri olarak bir liste yapmak geldi aklıma. Onlarca karakter arasından aklıma gelen 19 karakteri derledim sadece. Sizin aklınıza gelen başka karakterler varsa itinayla paylaşınız. Yaparken ben eğlendim. Umarım sizde eğlenirsiniz.
O Ses Türkiye'de Yılbaşında Ünlü İsimler Yarışacak
TV8’de ekrana gelen O Ses Türkiye’de yılbaşında birbirinden ünlü isimler yarışacak.Gecenin süpriz isimleri ise Murat Yıldırım, Arda Turan, Selin Şekerci, Tuba Ünsal, Sarp Apak, eser yenenler, ibrahim büyükak ve Oğuzhan Koç olacak.Jüri üyeleri bu sefer takımlarına ünlü isimler arasından seçim yapacak.O Ses Türkiye Çarşamba akşamı saat 20:00’da TV8’de.
Selin Şekerci Hayranları İçin Arşivlik Kolaj
Kaçak Gelinler dizisi tüm Türkiye’yi sarsmaya devam ediyor.. Çok tatlı bir aşk hikayesi konu edinen dizi, önü alınamayan derecede Selin Şekerci hayranları da oluşturmuş durumda. Kaçak Gelinler dizininin genellikle hayranları tarafından Instagram’da paylaşılmış olan onlarca kolajını tek bir galeride hayranları için topladık! İşte dev bir Kaçak Gelinler kolajları arşivi.. En iyi Selin Şekerci instagram resimleri ve asla unutamayacağınız Kaçak Gelinler hikayesi.. Şimdi işinizi gücünüzü bırakın ve bu harika hikayeye bir an önce dahil olun..