Bu Tabloları Satsan Cari Açık Kapanır! Peki En Pahalısı Hangisi?

-

Sanat benim için ayrı bir tutku, neredeyse her tabloyu ezbere bilirim mi diyorsun? O zaman gerçekten en doğru yerdesin! Sana gösterdiğimiz tablolardan en pahalısının hangisi olduğunu bakalım bulabilecek misin!

Tablolarımız bunlar!

Tebrikler!

Vay be! Gerçekten sanattan anlıyormuşsun! En pahalı tabloyu buldun! Willem de Kooning'in Interchange adlı eserinin fiyatı tam tamına $300,000,000! Yani aralarındaki en pahalı tablo!

Üzgünüz!

Üzgünüz ama bulamadın! Rembrandt'ın Pendant portraits of Maerten Soolmans and Oopjen Coppit adlı eserinin fiyatı sadece $180,000,000! En pahalısını bulmak için tekrar denesene!

Maalesef!

Üzgünüz ama bulamadın! Vincent Van Gogh'un Portrait of Dr. Gachet tablosunun fiyatı sadece $149,400,000! Oldukça fazla olsa da bu fiyat onu en pahalı yapmaya maalesef yetmedi. En pahalısını bulmak için tekrar denemelisin!

Bulamadın!

Maalesef, bulamadın! İnanılmaz bir eser olduğu doğru, fakat maalesef aralarında en pahalı olan değil! Pierre Auguste Renoir imzalı Bal du moulin de la Galette tablosunun fiyatı yalnızca $141,500,000! En pahalıyı bulmak istiyorsan tekrar denemelisin!

Hayır!

Bulmuş olmanı şu an inan biz de isterdik, fakat bulamadın! Jackson Pollock imzalı Number 17A tablosunun fiyatını merak ediyorsan hemen söyleyelim: Bu eşsiz eserin fiyatı tam olarak $200,000,000! En pahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

Tekrar dene!

Üzgünüz ama tekrar denemek zorundasın! Çünkü Leonardo da Vinci'nin Salvator Mundi eseri diğer eserler arasında en pahalı olan değildi! Fiyatı ise tam olarak $127,500,000! Tekrar deneyip en pahalıyı bulmaya ne dersin?

Olmadı!

Maalesef olmadı güzel dostumuz, en pahalı tabloyu maalesef bulamadın! Jasper Johns imzalı Flag tablosunun fiyatı sadece $119,400,000! Tekrar deneyip en pahalıyı bulmak istemez misin?

Başaramadın!

İnanılmaz ünlü bir tablo olduğu doğru, fakat en pahalı tablo değil... Edvard Munch'ın Çığlık tablosunun fiyatı tam olarak $119,900,000! En pahalıyı bulmak için tekrar denemek istemez misin?

Olmadı!

Maalesef olmadı güzel dostumuz! Sade tablolarıyla tanınan ünlü ressam Mark Rothko'nun No. 6 tablosu diğer tablolar arasında maalesef en pahalı olan değil. Fiyatı ise tam olarak $186,000,000! Bu pahalı değil de ne pahalı diye merak ediyorsan tekrar deneyip en pahalıyı bulmalısın!

Bulamadın!

Üzgünüz ama bulamadın! Oldukça etkileyici olan Amedeo Modigliani imzalı Nu Couché tablosu maalesef en pahalı tablo değil! Bu tablonun fiyatı tam olarak $170,405,000! En pahalıyı merak ediyorsan tekrar çözmelisin!

Üzgünüz!

Üzgünüz ama son derece etkileyici olan bu tablo maalesef en pahalı tablo değil! Gustav Klimt imzalı Portrait of Adele Bloch-Bauer I tablosunun fiyatı tam olarak $158,500,000! Ama en pahalıyı bulmak için elinde hala yeniden denemek gibi bir seçenek var, üzülme yani!

Maalesef!

Gerçekten üzgünüz ama Pablo Picasso'nun bu ünlü Les Femmes d’Alger tablosu diğer tablolar arasında en pahalı olan tablo değil! Fiyatını biz sana yine de söyleyelim: Bu eşsiz eserin fiyatı tam olarak $179,400,000! "Bu pahalı değil mi yani" diyor ve en pahalıyı merak ediyorsan testi tekrar çözmelisin!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bburcubilgin

Nasıl Çığlık olmaz yav

ft_laxus

elinde yay olan bi kadın var başka bişey görebilen varmı

sir_crocodile

Burada gösterilen ressamların çoğu resim tekniklerini yalayıp yutmuş kişilerdir bu şekilde çizmeleriyse kendi tercihleridir, öyle bende yaparım yea demekle olmuyor, kendini kanıtlaman gerekiyor, hatta bazıları kendilerini kanıtladığında çoktan ölmüş oluyorlar anca torunlarını zengin edebiliyorlar, işin güzel yanı sefalet içinde yaşasalar bile sanatlarından vazgeçmiyorlar.

mrvglklc

$300,000,000 ne ya ben binlerden sonra karıştıran insanım :D

Gizli Kullanıcı

really nigga?

Görüş Bildir