Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu İkilem Testi A Tip mi B Tip mi Olduğunu Söylüyor!

412PAYLAŞIM

Bu testimizde katılıp katılmadığın durumları soracak, a tip mi b tip olduğunu söyleyeceğiz. 

Bu kadar basit!

1. Son teslim tarihi belli bir işi son dakikaya kadar bitirmem.

2. Çok hızlı stres olabilirim.

3. Düzeni severim ve organizeyim.

4. Spontane eğlencelidir.

5. Dakiklik benim için önemlidir.

6. Hızlı gaza gelirim.

7. Güvenilmez duran ve kaypak tipler beni çok rahatsız eder.

8. İnsanlar genelde "Rahat" bir tip olduğumu söylerler.

9. Planlarımı önceden ve ayrıntılı yapmayı seviyorum.

10. Hayattan bir beklentim var ve onlara nasıl ulaşabileceğimi biliyorum.

Tip A çıktı!

A Tip kişiliğe daha yakın çıkmana şaşırmamalı çünkü sen de onlar gibi düzenli, titiz ve kesinlikle rekabetçi bir yapıdasın. İstekli ve hırslı  tarafın sağolsun bazen de kendine fazlasıyla yükleniyorsun. Arada her şeyi salmışlık iyidir, bazen kendini rahat bırak.

Tip B çıktı!

B Tip kişiliğe daha yakın çünkü sen de onlar gibi biraz daha başına buyruk, rahat ve sakin yapıdasın. Sen biraz daha uyuma, pozitif bir tavıra daha yakınsın. Pek rekabetçi ya da pek hırslı olduğun da söylenemez. Senin için olay tutku üzerinden yürüyor daha çok. Sevdiğin şeyi yaptığın sürece ne dağınık olursun, ne de tembellik yaparsın, ona eminiz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

Tip A çıktı! A Tip kişiliğe daha yakın çıkmana şaşırmamalı çünkü sen de onlar gibi düzenli, titiz ve kesinlikle rekabetçi bir yapıdasın. İstekli ve hırslı tarafın sağolsun bazen de kendine fazlasıyla yükleniyorsun. Arada her şeyi salmışlık iyidir, bazen kendini rahat bırak.

sekerkadayif

Tip a çıktım

puyanekinsu

A Tip kişiliğe daha yakın çıkmana şaşırmamalı çünkü sen de onlar gibi düzenli, titiz ve kesinlikle rekabetçi bir yapıdasın. İstekli ve hırslı tarafın sağolsun bazen de kendine fazlasıyla yükleniyorsun. Arada her şeyi salmışlık iyidir, bazen kendini rahat bırak.

satellite

Tip A çıktı!

anais-watterson

içim a dışım b :D kendi içinde inanılmaz organizeyimdir ama yakından tanımayanlar hep çok çok rahat/ gevşek olduğumu söylerler.

Görüş Bildir