Görüş Bildir
Haberler
Bu Batarya 15 Dakikada Tam Şarj Olabiliyor

Bu Batarya 15 Dakikada Tam Şarj Olabiliyor

Teknolopi
16.06.2014 - 22:59 Son Güncelleme: 16.06.2014 - 23:08

Bu Batarya 15 Dakikada Tam Şarj Olabiliyor

Telefon ve tabletlerimizin harici olarak güç sağlayan pillerinde yaşadığımız en büyük sorun, uzun süren dolum süreleri; ancak üretici firma UNU’nun iddiasına göre, yeni Ultrapak GO ve TOUR isimli yedek şarj üniteleri sadece 15 dakikada şarj olabiliyor!

Telefonlar gün geçtikçe akıllı telefon isminin hakkını vermeye başladılar ama akıllandıkça da pillerinin izin verdiği kullanım süreleri büyük oranda düştü. Haliyle uzun süre telefonla işlem yapmak isteyen kullanıcılar için yedek şarj üniteleri kısa sürede kendilerini gösterdiler. Bir çok kişi tarafından sıklıkla kullanılan bu ekstra güç kaynakları, pili biten telefonları kısa sürede kendilerine getirmekle meşhurlar.

UNU’nun iddiasına göre, ürettiği yeni Ultrapak GO ve TOUR isimli yedek şarj üniteleri, 15 dakikada dolan pili ile herhangi bir akıllı telefonu şarj edebilecek güce sahip. 60 dolarlık Ultrapack Go, 3.000 mAh’lik gücü tam olarak doldurabilmek için sadece yarım saatlik süreye ihtiyaç duyuyorken, 2.000 mAh’lık enerjiye 15 dakikada sahip olabiliyor. Benzeri bir durum 100 dolarlık Ultrapak Tour için de geçerli. 10.000 mAh’lık gücünü doldurmak için bir buçuk saat gibi kısa bir süreye ihtiyaç duyan cihaz, tıpkı ufak kardeşi gibi 2.000 mAh’lik güce 15 dakikada kavuşabiliyor ki bu miktar ortalama bir akıllı telefonu anında kendisine getirebiliyor.

Her iki ürün modeli de 30 Haziran itibariyle satışa çıkacak ama şimdiden ön siparişe açılmış durumdalar. En hızlı şarj olan cihazlar olacağa benzeyen UNU ürünleri, aynı zamanda üzerlerinde kalan enerji miktarını da dijital olarak gösteriyor.

Kaynak: http://teknolopi.com/bu-batarya-15-da...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın