Bu 2000'ler Testinden Kaç Puan Alacaksın?

842PAYLAŞIM

2000'ler... Unutulmaz günlerdi. Hepimizin özlemle andığı o günlerden bir test yaptık. Bakalım bu testten kaç puan alacaksın? Öğrenmek için haydi teste!

1. Oyunlardan hangisi efsane telefon Nokia 3310'da bulunmazdı?

Stack Attack
Space İmpact
Bantumi
Snake II

2. Az mı CD yazdırdık, o CD'lere filmler, MP3'ler yükledik. Pekii bunun için hangi programı kullanıyorduk?

Nero
mIRC
Picasa
Yonja

3. Program demişken başımızın virüsleriyle belada olduğu en çok kullandığımız müzik indirme programı hangisiydi?

Winamp
Gimp
WinRAR
Limewire

4. Hoşlanılan kişi çevrimiçi olduğunda çevrimiçi olduğumuz, ''Ne dinliyorsun?'' özelliği ile mesajlar verdiğimiz uygulamanın logosu hangisiydi?

Msn Messenger
ICQ Messenger
Yahoo Messenger
B Messenger

5. Pekii 2000'lerde vizyona giren filmlerden hangisi tüm zamanların gişe hasılatı rekorunu kırmıştır?

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
Harry Potter ve Felsefe Taşı
Avatar
Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu

6. Resimdeki oyuncak sana bir şey ifade ediyor mu?

Tabii ki evet, ne zevkliydi be!
Hayır, bunu hiç görmedim

7. Hangisi 2000'lerde her akşamüstü ülkece başına geçip izlediğimiz dizilerden biri değildi?

Marimar
Vahşi Güzel
Rosalinda

8. 2002 Dünya Kupası'nda 3. olan Milli Takımımızda en erken Dünya Kupası golünü atarak tarihe geçen oyuncu kimdir?

Hasan Şaş
İlhan Mansız
Ümit Davala
Hakan Şükür

9. 2003'teki birincilikten sonra daha çok ilgi gösterdiğimiz Eurovision'a hangisi 2000'lerde katılmamıştır?

Sibel Tüzün
Athena
Can Bonomo
Kenan Doğulu

10. Bunun ne olduğu hakkında bir fikrin var mı?

Evet, direk hatırladım ve o günleri yad ettim.
Hayır, pek bir şey anlamadım.

11. Müptelası olduğumuz programlardan hangisi 2000'ler öncesi yayına başlamıştı?

Biri Bizi Gözetliyor
Popstar
Akademi Türkiye
Gelinim Olur musun?
Türkiye'nin Yıldızları
Televole

12. Efsane dizi Kurtlar Vadisi'nde öldükten sonra ülkemizde gıyabi cenaze namazları kılınan karakter hangisidir?

Memati Baş
Süleyman Çakır
Elif Eylül
Abdülhey Çoban

13. O zaman Twitter mizahı falan yoktu, Grafi 2000 izlerdik. Pekii bu program hangi kanalda yayınlanıyordu?

14. Pekii Petek Dinçöz'ün efsane klibiyle akıllara kazınan şarkısının adı?

Foolish Casanova
Sakın Ha
Shake It Up Şekerim

15. Son olarak resimdekilerden herhangi bir tanesini kullandın mı?

Evet
Hayır

100!

2000'ler testimizden aldığın puan 100! Yaşından dolayı 2000'leri daha dünmüş gibi hatırlıyorsun. Bütün ayrıntıları biliyorsun, sanki her anı aklına kazınmış. Tabii o yılları unutmak imkansız. Sen de çoğu zaman özlemle yad ediyorsun. Sende ayrı bir yeri var o yılların. Bu testte başarılı oldun arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar ne sonuç alacak?

93!

2000'ler testimizden aldığın puan 93! Birkaç hatırlamadığın olay hariç 2000'ler senin hem anılarına hem duygularına işlemiş. Çoğu zaman o günleri özlemle andığına adımız gibi eminiz. Kim unutabilir ki o yılları? Keşke geri dönebilsek değil mi? Sen bu testimizden başarılı oldun arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar ne sonuç alacak?

83!

2000'ler testimizden aldığın puan 83! Biraz zor sorular vardı kabul. Onlar hariç hatırlanması gereken her şeyi hatırlayıp doğru yaptın. 2000'lere bağlılığın yadırganamaz. O günler hepimizin en güzel günleriydi. Testi çözerken çokça duygulanman bu sebepten. Sen bu testimizden başarılı oldun arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar ne sonuç alacak?

74!

2000'ler testimizden aldığın puan 74! Bazı sorular zordu kabul ediyoruz. Ama bu demek değil ki tamamen unutmuşsun. Fena bir sonuç almadın. 2000'leri yaşadığına eminiz bu testi çözerken. Duygudan, duyguya sürüklendin. Arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar nasıl bir sonuç alacak?

61!

2000'ler testimizden aldığın puan 61! Sana her yer 2000'ler! Şaka şaka. Zor sorularda takıldın ama yarı yarıya bir başarın var. Hayal meyal hatırladığın şeylerin dışında temel şeyleri biliyorsun. Bu da 2000leri dolu dolu yaşadığını gösteriyor. Bu testi arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar nasıl bir sonuç alacak?

55!

2000'ler testimizden aldığın puan 55! Notuna aldanma biraz şişirerek verdik, kanaat notu kullandık bir nevi. Genel olarak 2000'leri unutmuşsun ya da tam yaşamamışsın. Yaşın elvermiyor da olabilir tabii o günleri hatırlamaya.  yüzden kötü bir durum yok ortada. Tekrar çözmek isterin belki testimizi. Bide arkadaşlarınla paylaşırsan ne güzel olur.

40!

2000'ler testimizden aldığın puan 40! Genel olarak sorulara doğru cevap veremedin. Tam olarak 2000'leri yaşadığın söylenemez. Ah keşke güzelce yaşayabilseymişsin o günleri. Bu sayfayı kapattıktan sonra 2000'lere şöyle bir göz atacağına eminiz ama öncesinde bu testi arkadaşlarınla paylaşıp onların sonucunu öğrensek ne güzel olur.

15!

2000'ler testimizden aldığın puan 15! Olmadı! Yani olmayan bir şey yok aslında sadece bu testte az puan aldın. Belki yaşın 2000'lere yetmiyor belki de çok geçti. Bu suç değil tabii ki. Tekrardan deneyebilirsin, bir tazelemiş olursun ya da en kötü arkadaşlarınla paylaşırsın onların da sonuçlarını öğreniriz.

0!

2000'ler testimizden aldığın puan 0! Söyleyecek çok şey yok aslında tekrardan deneyebilirsin. Biraz hafızanı zorlarsın bu sefer iyi sonuç olacağından eminim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
turkcellglobalbilgi

5. Pekii 2000'lerde vizyona giren filmlerden hangisi tüm zamanların gişe hasılatı rekorunu kırmıştır? ben bu kadar saçma bir soru görmedim cevap 2009 yılında çekilen film çıkıyor dalga mı geçiyorsunuz ?

refugee

yerel şeyleri bilmiyordum gol olayı eurovision namaz bide şarkı.

nevizade

2000'ler testimizden aldığın puan 93! Birkaç hatırlamadığın olay hariç 2000'ler senin hem anılarına hem duygularına işlemiş. Çoğu zaman o günleri özlemle andığına adımız gibi eminiz. Kim unutabilir ki o yılları? Keşke geri dönebilsek değil mi? Sen bu testimizden başarılı oldun arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar ne sonuç alacak? nostalji oldu bu :)

shadowgamingtr1

2000'ler testimizden aldığın puan 61! Sana her yer 2000'ler! Şaka şaka. Zor sorularda takıldın ama yarı yarıya bir başarın var. Hayal meyal hatırladığın şeylerin dışında temel şeyleri biliyorsun. Bu da 2000leri dolu dolu yaşadığını gösteriyor. Bu testi arkadaşlarınla paylaş bakalım onlar nasıl bir sonuç alacak?

gulizaydin

83 . space impact i unutmuşm :d

Görüş Bildir