Bize Hoşlandığın Kişiyi Anlat İlişkinizin Ne Kadar Tehlikede Olduğunu Söyleyelim!

276PAYLAŞIM

Sen de ilişkinizin ne durumda olduğunu gerçekten merak ediyorsun değil mi?

Bunu öğrenmek için doğru adrestesin 

Haydi başla!

1. İlk olarak hoşlandığın kişinin baş harfinin hangi aralıkta olduğunu seçer misin?

2. Pekiii hoşlandığın kişiyle ne sıklıkla görüşürsünüz?

3. Şimdi de hoşlandığın kişinin sana ne sıklıkla hediye aldığını söyle bakalım.

4. Peki birbirinizin sosyal medya hesap şifrelerini biliyor musunuz?

5. Sıkıntılı bir soru daha geliyor..Hoşlandığın kişinin arkadaş ortamında ne sıklıkla bulunursun? 🤔

6. Pekii onun telefonunu eline alıp, istediğin gibi takılabiliyor musun?

7. Peki birlikte vakit geçirdiğiniz zamanlarda sürekli etrafa bakıyor mu? (Genelde dikkat dağınıklığı olduğunu söyler tabi...)

8. Hadi son olarak hoşlandığın kişinin burcunu söyle bize 😌

Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

Tehlike altında olmayan bir ilişkiniz var!

Sizin ilişkiniz o kadar güzel ilerliyor ki.. Resmen güvene dayalı bir ilişkiniz var ve bu sizi güçlü tutuyor. Her şeyden önce birbirinize ne kadar değer verdiğinizi biliyorsunuz. Hiçbir şeyden korkmadan tüm duygularınızı açık ve seçik ifade edebiliyorsunuz. Bu da ilişkinizin sağlam adımlarla ilerlemesini sağlıyor. Korkulacak hiçbir şey yok canım. Sizin ilişkiniz şu koşullar altında tehlike altında olamaz! Buna izin vermezsiniz..

Ufak tefek problemler tehlike yaratabilir!

Evet güzel bir ilişkiniz var. Fakat bazı sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Bu da doğal olarak her ikinizi olumsuz etkiliyor. Ve küçük tartışmalara yol açıyor. Ama şunu söylemek gerekirse birbirinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Evet bu problemler ilişkinizi tehlikeye sokuyor olabilir. Ama her şey sizin elinizde tabii. Bu ufak tefek problemleri görmezden gelerek doya doya aşkınızın tadını çıkarmaya bakın. Birbirinizin değerini bilin..

İlişkiniz tehlike altında olabilir!

Birbirinizi ne kadar çok sevdiğiniz aşikar. Fakat aranızda çözemediğiniz problemler var. Sürekli kendinizi bir tartışmanın içerisinde buluyorsunuz. Bu da sizi yıpratıyor haliyle. Aranızda biraz da güvensizlik söz konusu sanırsam. Bu ilişkinizin tehlike altında olduğunu gösteriyor. O yüzden yol yakınken bu durumu çözmeli aşkınızın kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde ikinizde üzülürsünüz.

Dikkat! Tehlike altında olan bir ilişkiniz var!

Aslına bakarsak birbirinizi çok seviyorsunuz. Fakat aranızdaki güvensizlik, kıskançlık veya kısıtlamalar çok fazla problemlere yol açıyor. Sürekli tartışıyorsunuz ve birbirinizi kırıyorsunuz. Birbirinizi bu kadar çok severken nasıl böyle olabiliyorsunuz? İlişkinizi yeterince tehlike altına soktuğunuzu biliyorsunuz. Artık ikiniz de bazı şeyleri düzeltip ilişkinizi düzene sokmalısınız. Bu aşkı böyle harcamamalısınız..

Fazlasıyla tehlikede olan ilişkinizi gözden geçirmelisiniz!

O kadar yıpranmışsınız ki.. Artık bu durumdan çok sıkılmışsınız. Birlikte vakit geçirirken bile birden alev alıp büyük tartışmalar, ayrılıklar söz konusu olabiliyor. Birbirinizi bu kadar çok severken kendinizi ve ilişkinizi tehlike altına sokmak neden? Birbirinize verdiğiniz değer bu şekilde olmamalı. Aşkınızı doya doya yaşamalı ve mutlu olmalısınız.

İlişkiniz o kadar çok tehlike altında ki!

Şuanda ilişkiniz o kadar tehlike altında ki.. Her şey artık gözüne gözüne batıyor. Tüm bu olanlar, yaşanılanlar seni fazlasıyla yoruyor. Haliyle karşı tarafla sürekli kavgalar yaşanıyor. Bu seni fazlasıyla üzüyor ve ilişkinize zarar veriyor. Aklında sürekli düşünceler var. Ne yapacağım ne edeceğim diye. Ama birbirinizi bu kadar severken bu ilişkiyi bu şekilde devam ettirmemelisiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ranaozturk00

Ufak tefek problemler tehlike yaratabilir! Off napmam lazım yani...

gzm-ynklr

Fazlasıyla tehlikede olan ilişkinizi gözden geçirmelisiniz! O kadar yıpranmışsınız ki.. Artık bu durumdan çok sıkılmışsınız. Birlikte vakit geçirirken bile birden alev alıp büyük tartışmalar, ayrılıklar söz konusu olabiliyor. Birbirinizi bu kadar çok severken kendinizi ve ilişkinizi tehlike altına sokmak neden? Birbirinize verdiğiniz değer bu şekilde olmamalı. Aşkınızı doya doya yaşamalı ve mutlu olmalısınız. eski sevgilimi düşünerek çözdüm yani anlaşamadık ve bitti iki tarafında birbirini sevmesi ilişkinin yürümesi için yeterli değil maalesef

birtuhafinsan

hoşlandığım kişinin ondan hoşlandığımdan haberi yok

feyza-chuseyin-oglu

Fazlasıyla tehlikede olan ilişkinizi gözden geçirin! Miş ondan hoşlanıyorum onun hakkında bilgim de var ama... Sevgili değiliz ve onu sevdiğimi bilmiyor, almanya da yaşadıkları için...😔

jsy

İlk soruda elendim.

Görüş Bildir