Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Sabah Uyandı ve Erkekleri Duymamaya Başladı! Nadir Bir Rahatsızlık Yüzünden Erkek Seslerini Duyamayan Kadın

-

Bir gün uyandınız ve erkek seslerini duyamamaya başladınız, ne hissedersiniz? Çinli kadın Chen'in başına tam olarak bu geldi. Bir çeşit duyma kaybı yaşayan Chen'e ne olduğunu öğrenmek için LadBible kaynaklı içeriğimize bir bakın deriz.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/intere...

Çin'de yaşayan Chen, bir gün uyandı ve erkek arkadaşının sesini duyamadı.

Aşırı yorgun bir günden sonra uyuyan ve uyandığında erkek arkadaşının sesini duyamayan Chen, doktora gittiğinde 'ters eğilimli duyma kaybı' geçirdiğini öğrendi. Bu hastalık yüzünden Chen, yetişkin erkeklerin sesi gibi düşük frekanslı sesleri duyamamaya başladı. Bu hastalığa 13 bin kişiden yalnızca 1 tanesi yakalanıyor.

Geç saatlere kadar çalışmak, aşırı yorgunluk ve yoğun stres duyma kaybına sebep olabiliyor.

Ters eğilimli duyma kaybı teşhisi konulan insanlar 2000'den düşük frekansları duyamıyorlar. Bu durum onlar için tehlike oluşturuyor çünkü yalnızca erkeklerin değil sessiz çalışan bir arabanın geldiği de duyamıyorlar. Dünya Sağlık Örgütüne göre duyma kaybı yaşayan 466 milyondan fazla insan var.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
trump

tuhaf.

okuzebakantren

bu haksızlık.hangi cins çenesiyle karşı cinsin hayatını zindan eder,aklını alır?bu sorunun cevabı herks tarafından bilindiğine göre asıl kadınları duymamak erkeklerin hakkıdır.ama ben gene de bir kadını duymayayım diye neden kulağımdan olayım.he der geçerim.

se.de

Ne şanslı kadın :D:D

ural-berk-dalgakiran1

Black Mirror'ın yeni bölümünün tanıtımı sandım

cesme-basina-tuneyen-adam

acaba kadın sesiyle konuşan erkekleri duyabiliyo mudur

tuna-haci

kerimcan

Görüş Bildir