Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beşiktaş'tan Kızıl'a Anında Cevap!

Anasayfa > Spor

Beşiktaş'tan Anında Cevap: "Haddine mi?"

Beşiktaş JK İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 'At hırsızları' diyen G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın sözlerine 'Haddine mi düşmüş' dedi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gaziantepsporbaşkanı İbrahim Kızıl'ın Cenk Tosun transferiyle ilgili olarak Beşiktaş'a yönelik sarfettiği; 'Hırsız gibi içimize girdiler, at hırsızları' sözlerini yorumladı.

Ahmet Nur Çebi; 'Seviyesi çok düşük bir açıklama. Bizim seviyemizin altında bir açıklama. Hiçbir Beşiktaşlı buna cevap vermez. Teessüf ediyorum. Gereken cevabı kulübümüz yakında verecektir' dedi.

Beşiktaş yöneticisi son olarak; 'Bizim elimizde Gaziantepspor'un oyuncusu ile görüşebileceğimize dair verdikleri bilgiler var. Söylediğiyle, imzaladığı belge birbirini tutmuyor. Etik olmayan birinin sözlerine cevap vermek istemiyorum. Haddine mi düşmüş!' diyerek sözlerini noktaladı.

Sporx

Kaynak: http://www2.sporx.com/futbol/superlig...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?