Görüş Bildir
Haberler
Beşiktaş, Beşiktaş Üniversitesi'nin Kurulması İçin Komite Oluşturdu

Beşiktaş, Beşiktaş Üniversitesi'nin Kurulması İçin Komite Oluşturdu

Batuhan
05.06.2014 - 12:31

Beşiktaş, Beşiktaş Üniversitesi'nin Kurulması İçin Komite Oluşturdu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulması için kulüp içinde bir komite oluşturdu.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulmasına yönelik çalışmaları organize etmek üzere bir komite oluşturulmuştur.

Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda Beşiktaş Üniversitesi kurulması konusunda, Genel Kurulumuzdan yetki alan Yönetim Kurulumuz, çalışmaları yürütmek ve organize etmek amaçlı bir komite oluşturmuştur.

Genel Sekreter Metin Albayrak, Voleybol, Hentbol, Bedensel Engelliler, Jimnastik, Atletizm, Satranç, Briç Şubeleri ile BJK Eğitim Kurumlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Berkan Gocay’dan oluşan komite, hazırlık çalışmalarının organize edilmesini sağlamak üzere yetkilendirilmiştir.

Genel Kurul üyelerimiz ve taraftarlarımızın Beşiktaş Üniversitesi projesine katkı sağlayabilmesi, düşüncelerini ve önerilerini iletebilmesi amacıyla bjkunv@bjk.com.tr mail adresi oluşturulmuştur.

Beşiktaş’ın geleceğini aydınlatacak bu projede, sizlerden gelecek değerli katkılarla hedefe yürüyeceğimize inancımız tamdır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK”

Kulüp geçen sene sonunda da Kuzey Kıbrıs Akdeniz Karpaz Üniversitesi ile iş birliği için ön görüşmeler yaparak üniversite mütevelli heyetine bir sunum gerçekleştirmişti. Oldukça verimli geçen sunum sonrası Üniversite’nin; Beşiktaş Üniversitesi adı altında eğitim vermesi için gerekli çalışma ve görüşmelere devam edilmesi konusunda taraflar mutabık kalmıştı.

ZETE

Kaynak: http://zete.com/besiktas-besiktas-uni...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın