Ben Hiç Aldatılmadım Diyenlere: Ne Kadar Safsın?

2.2bPAYLAŞIM

Bu testimizde sadece 6 soru sorarak saflık dereceni ölçüyoruz! Sadece saf olanlarınız testi bitiremeyecek!

Öncelikle sana 2 tercih sunuyoruz. Seç birini

10.000 TL kazanma şansı
Yok yaaa vermezsiniz siz.

%100 Safsın!

Ohoooo ilk sorudan saflığını ilan ettin! Biraz paradan bahsettik hemen düştün. Yok arkadaşım para falan! Bu kadar saf olma. Bu devirde kim kime 10.000 TL veriyor...

Peki şimdi hangisini tercih edersin?

500.000 TL kazanma şansı
1.000.000 TL kazanma şansı

Safsın saf!

Haydaaaaa kusura bakma çok safsın! Sana iki fırsat sunduk ve san az olanı seçtin. Ya çok zengin bir arkadaşımızsın ya da çok saf. Bunun başka açıklaması yok.

Peki bu testin sonunda sana 1.000.000 TL kazanma fırsatı sunacağımıza inanıyor musun?

Evet
Hayır

Sen epey safsın ya!

Yaaaaa naptın sen ya?? 1 milyon TL sana nasıl verelim? Bu kadar saflık normal değil. Dikkat et kendine yolda çarpmasın birileri! Aman aman!

Sence bu testin sonunda sana bir ödül verecek miyiz?

Evet
Hiç sanmam

Çok safsın sen ya!

Dostlar neler oluyor yav? 😎 Biz ödüllü test falan demedik ki

Bir internet sitesinde normalin yarı fiyatına akıllı telefon buldun. Alır mısın?

Almam
Alırım

Seni çok aldatırlar!

Yarı fiyatına akıllı telefon satan kişiye nasıl güveneceksin? O akıllı telefon değil oyuncak telefondur. İnternette gördüğün her şeye inanma! Seni çok aldatırlar!

Çok ucuza, kira öder gibi, Miami'de devremülk kampanyamız var. Sen de katılmak ister misin?

Yok teşekkürler.
Aaaa tabii ki isterim <3

Bu saflıkla ömür geçmez!

Ahahahahahahahaha devremülk mü? Hem de ucuza! Miami'de? Kira öder gibi? Ahahahah ya sana İstanbul'daki üç köprüyü de satarlar! Sen naptın öyle şapşik! Aman aman insanlara fazla güveniyorsun. Çok dikkatli ol. Bu saflıkla ömür zor geçer.

Az çakal değilsin!

Sen var ya seeen! Sulu götürür susuz getirirsin! Seni kandırmak çook zor! Şu alemde seni aldatabilecek insan çok az bulunur! Senin gibi gözünü dört açan, kurnaz birini bulmak çok zor. Tüm ülkeyi aldatırlar ama seni aldatamazlar. Bi' defa sen görmüş geçirmiş birisin bu çok aşikar. Hayat seni olgunlaştırmış. Tuzakları görebiliyorsun. Bir hatayı iki kez yapmıyorsun. Çakalsın sen çakaaaal! Seni kimseler aldatamaz! Maşallah diyor tahtaya vuruyoruz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozbekk-suedanur

az çakal degilim 😀

elif-ayyuce-akkoca

Az çakal değilsin! Az çakal değilsin! Sen var ya seeen! Sulu götürür susuz getirirsin! Seni kandırmak çook zor! Şu alemde seni aldatabilecek insan çok az bulunur! Senin gibi gözünü dört açan, kurnaz birini bulmak çok zor. Tüm ülkeyi aldatırlar ama seni aldatamazlar. Bi' defa sen görmüş geçirmiş birisin bu çok aşikar. Hayat seni olgunlaştırmış. Tuzakları görebiliyorsun. Bir hatayı iki kez yapmıyorsun. Çakalsın sen çakaaaal! Seni kimseler aldatamaz! Maşallah diyor tahtaya vuruyoruz!

sejj

bu neydi şimdi

sevimligulozan

Bos vakitlerini degerlendiriyorlar.

elif-ayyuce-akkoca

yine mi sen -_- her testte seni görüyorum maşallah

nergiz-sirinova

Az çakal değilsin! Sen var ya seeen! Sulu götürür susuz getirirsin! Seni kandırmak çook zor! Şu alemde seni aldatabilecek insan çok az bulunur! Senin gibi gözünü dört açan, kurnaz birini bulmak çok zor. Tüm ülkeyi aldatırlar ama seni aldatamazlar. Bi' defa sen görmüş geçirmiş birisin bu çok aşikar. Hayat seni olgunlaştırmış. Tuzakları görebiliyorsun. Bir hatayı iki kez yapmıyorsun. Çakalsın sen çakaaaal! Seni kimseler aldatamaz! Maşallah diyor tahtaya vuruyoruz!

memo-alisoy

sende az çakal değilmişsin diyor

Görüş Bildir