Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşı Karşıtlarının Akıl Tutulması Yaşatan Yorumlarını Okuyunca Kimlerle Yaşadığınıza İnanamayacaksınız

77PAYLAŞIM

İyi ki böyle bir ailem yok diye seviniyorum şu an. Bunlar nasıl kafalar?

Tüm dünyanın gözü kulağı Covid 19 için geliştirilen aşılarda. Salgını bitirmenin ve hastalığı önlemenin en önemli yöntemlerinden biri şüphesiz aşılanmak.

Ancak hâlâ daha çocukların doğumundan itibaren yaptırılması gereken zorunlu aşıları yaptırmayan ebeveynler var. Bu doktorun şahit olduğu olay gibi.

Olayın detaylarını ve tepkilerini bu içeriğimizde yazmıştık. Instagram üzerinden de paylaştığımız içeriğin altına aşı karşıtlarının akıl durduran yorumları geldi.

40 Günlük Bebeğini 'Aşı Karşıtlığı' Zihniyeti Yüzünden Neredeyse Ölüme Terk Eden Anne - onedio.com
40 Günlük Bebeğini 'Aşı Karşıtlığı' Zihniyeti Yüzünden Neredeyse Ölüme Terk Eden Anne - onedio.com

Başkalarının adına utanmak diye bir his vardır, okurken onu yaşayabilirsiniz. Buyurun akıl tutulma seansına...

Biz susalım, Prof. Dr. Bingür Sönmez konuşsun ve cevabı o versin. Çünkü alkışlanacak kadar güzel konuşmuş Hoca 👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tkc

Hiçbir şeyle kıyaslanmayacak bir tür gerizekalılık, aşı karşıtlığı. İnsanoğlunda nasıl bir kibir varsa siktiriboktan sitelerde 3 sayfa şey okuyup kendilerini hayatını bilime adamış mikrobiyologlardan, profesör doktorlardan daha iyi bilecek konumda görüyor.

thewomen

Toplumun tümünü ilgilendiren ve bu kadar hassas bir dönemde bu kadar sert yorumlar yapmak bir Onedio yazarının haddi değil! İnsanların sağlığı söz konusu kimisi inanır kimisi okur öğrenir araştırır, zararlarını göze alamaz aşı olmaz. Size ne?? Her anne ve babanın çocuğu üzerinde karar hakkı vardır ve bu sorgulanamaz. Bunu sorgulamak sizlere düşmemiş. Kendin ne halt yiyorsan ye de insanları çocuklarının sağlığını geleceğini düşündüğü için yargılayamazsın hadsiz yazar! Bundan sonra da bu siteye bir daha girmeyeceğim aptal yorumlarınızla başbaşa kalın

benzeynepim

bir de millete vatan haini demiş utanmadan her şeyi çok bilir bu tipler bir konuda şüphesi olan azcık düşünenleri eleştirmeye bayılır çünkü bilir ki kendisi istese de düşünemez 'komplo teorisi'der geçer bir de böylelerine alkış tutarlar bu içeriği de onaylayan ekibe gerçekten tebrikler (!)

gokce-kurt4

''Her anne ve babanın ***KENDİ*** çocuğu üzerinde karar hakkı vardır ve bu sorgulanamaz.'' Ama o çocuk tüberküloz, difteri, boğmaca, tetanos, çocuk felci, hepatit B, hepatit A, pnömokok, haemophilus influenzae tip b, kızamık, kızamıkçık, kabakulak, suçiçeği geçirdiğinde ve ilerleyen dönemde bunları okulda ve toplumda bu hastalıkları bulaştırmaya başladığında başkalarının çocuklarına da zarar vermiş olur. Açıkçası ben de böyle hanzosever feministlerin kafalarına göre terörize ettiği bir ortamda iyi ki yaşamıyorum. Bulunduğum ülkede çocuğunu aşılatmamanın TL'ye çevirince milyonlara varan cezası var. Bir de devlet çocuğa el koyuyor. İyi de yapıyorlar. Sonuçta kamu sağlığı cahil zırvasından daha önemli.

ugur59

Beyinleriyle oturma organları yer değiştirmiş bunların.

bbbbb

Konuştu uzman bilim insanları. Bu ülkenin insanı bayılıyor her konuda ama her konuda ahkam kesmeyi. Bir şeyi de bilmeyin, bir fikriniz olmasın ama yok en iyi kendileri bilir.

bilgegemen1

Türkçeyi doğru yazamayanlar bilim insanlığı yapıp akıl vermiş .( affet onu oğlu affet anneni :))))

Görüş Bildir