Artık Karanlık ve Karizmatik Bir Jönümüz de Var! Kötü Çocuk Boran Kuzum ile Tanışın!

1.4bPAYLAŞIM

Kabul edelim şimdi; kadınlar için güzellik standartları nasıl basmakalıpsa, erkekler için de öyle sayılıyor! Şu an piyasadaki neredeyse tüm jönlerimiz kara yağız, eski mankenler! Oynadıkları roller de klasik; fakir ama gururlu, mert, yiğit, namuslu adam... Çok sıkıcı!

Neyse ki artık ekranlarımızda farklı ve karanlık; çok ama çok karizmatik yeni bir yüz var: Boran Kuzum!

Vatanım Sensin dizisi reyting rekorları kıymaya devam ediyor. Bu başarıdaki payın büyük bir kısmının genç oyunculara ve hikayelere ait olduğunda zaten bahsetmiştik...

Orta yaşlı, kuralcı ve duyguları değil amaçları ön plana koyan karakterler ile gayet sıkıcı olabilecek diziyi, genç karakterlerin o ergen ateşi, tutkuları, öfkeleri renklendiriyor. Evet, Vatanım Sensin muhteşem bir dizi fakat onu izlenebilir yapan kesinlikle yan karakterler...

Vatanım Sensin'i diğer dizilerden ayıran bir diğer güzellik ise; iyi-kötü karakter ayrımının net olmaması. Mesela karşımızda bir Leonidas var!

Sevsek mi, gıcık mı olsak bir türlü karar veremediğimiz Leonidas!

O ince bıyığı ve güce tapan halleriyle önceleri tam bir Joffrey Baratheon tiplemesi olan Leonidas, Türk dizilerinden beklenmedik bir şekilde tek boyutlu bir "kötü" karakterine hapsedilmedi ve özellikle son bölümlere doğru iyice derin, karmaşık bir karakter haline geldi.

Fakat maalesef ki o bıyığı hala duruyor!

Yani biricik Ali Kemalimiz'den sonra; bir "insan" ve "gerçek" karakter daha, kafası karışık ve tutkulu Leon oldu.

Leon, babasının gözüne girmeyi çok istiyor. Hatta bu yolda inandığı değerleri bile çiğneyebiliyor. Ardından ise çok insansı bir vicdan azabı çekiyor. Bazen kuralları yıkıyor.

O da tıpkı Ali Kemal gibi kendisini arıyor. İnandığı değerleri, ahlak anlayışını, kuralları, savaşı ve yaşamı sorguluyor. Yetmezmiş gibi, bir de aşık oluyor.

Kısacası; Ali Kemal ipi koparıp yoldan çıktıkça, Leonidas daha vicdanlı davranmaya başlayarak arzulanan bir karakter oluyor.

İlk bölümde gördüğümüz şımarık ve acımasız velet kalıbından çıkmayı çok güzel başardı. Artık kendisine öğretilenlere ve sistemin dayattıklarına inceden isyan etmeye başlamış bir genco var!

Bakın bu kısım çok önemli; çünkü en sağlam teorilere göre, Ali Kemal ve Leonidas kardeş çıkacak! Hem aynı kıza aşık, hem de iki ateşli delikanlı olarak bakalım neler yaşayacaklar...

Leon işte böyle karmaşık, "iyi" ya da "kötü" sıfatları ile sınırlandırılamayacak kadar gerçek ve gelecek vaat eden bir karakter...

Böylesine bir karakteri muhteşem bir şekilde canlandıran oyuncumuz da Boran Kuzum!

Aslında Boran Kuzum'u daha önce de ekranlarda görmüştük... Muhteşem Yüzyıl dizisinde Deli Mustafa'yı canlandıran oyuncuydu o!

O zaman da o kadar iyi oynamıştı ki, Boran Kuzum'un ciddi ciddi kafadan kontak olabileceğinden şüphelenmiştik. Böylesine genç bir adamın, böyle iyi rol yapması bizlere şaşırtıcı geliyor çünkü piyasanın hali malum...

Boran yakışıklısı 1993 doğumlu ve Kova burcu... Ekranlarda görmeye alışık olmadığımız bir havası ve tarzı var.

Sürekli klonlayan Kenan İmirzalıoğlu, Burak Özçivit ekolünden gelmiyor o.

Kendisi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu. Bu konuda şakalar yapmayı da ihmal etmiyor.

Örneğin mezuniyet fotoğrafını "artık resmi olarak işsizim" etiketiyle, esprili bir dille paylaştı.

Sahnelere oldukça alışkın; bu işin alaylısı değil! Kameralar önüne geçmeden önce de şekilden şekle girdi.

Tam bir "kötü çocuk..."

Sahnelere alışkın fakat kameraları, mesai saatleri dışında, sevmiyor. Magazinciler tarafından görüntülendiğinde pozlar kesmek yerine "çekmeyin, utanıyorum" diyebilecek kadar tatlış biri!

Star triplerine girmeye henüz hiç niyeti yok, bu çok bariz!

Sorunlu, psikopat karakterlere yakışıyor; çok güzel canlandırabiliyor, hem de onları karikatürize etmeden...

Bu açıdan piyasada rakipsiz diyebiliriz.

Fakat yeri gelince şirin, zıpır karakterlere girebileceğini de Analar ve Anneler dizisinde kanıtladı!

Suat rolüyle herkes tarafından sevildi. O kadar şirin ve sempatikti ki; suratında herhangi bir makyaj vesaire olmamasına rağmen, onun Deli Mustafa'yı canlandıran oyuncu olduğu izleyiciler tarafından geç fark edildi!

Adam resmen deri değiştiriyor sanki!

Şimdi bu kadar anlattık, merak edeceksiniz: Boran Kuzum'um maalesef başı bağlı!

Allah sahibine bağışlasın tabi ki!

Bu gençliği, yakışıklılığı ve yeteneğiyle yaz dizilerinde harcanmayacak kadar iyi bir oyuncuydu gerçekten!

İnsanlara bir şeyler anlatan, derin hikayeleri olan yapımlarda rol aldığı için çok mutlu olduğunu söylüyor.

Biz de onun bu güzel gülüşünü ve gülüşünün ardında sığdırdığı karakterlerin arzularını, acılarını, kaybolmuşluklarını görmekten çok mutluyuz.

İlerleyen zamanlarda adından sıkça söz edeceğimizin de farkındayız hani!

Genç oyuncumuza başarılar diliyoruz!

Rahat rahat takip etmeniz için de Instagram hesabını buraya iliştiriyoruz. Gözünüz, gönlünüz açılsın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Admin sevgilisi yok onun Deniz Com dostu hatta instagramına daha dikkatli bakarsan adam sevgili oluşundan bahsetmiyor kızın sayfasına bakarsan kızın erdem diye bir adamla fotosu var sevgilisi erdem ve kız borandan dostum diye bahsetmiş..azıcık dikkat! :))))

Gizli Kullanıcı

Genç kızlar bunu beğendi:)))))

Gizli Kullanıcı

Bunu begenmeyen genc kiz degil :)))))

carameldance

Ve beklenen içerik gelmiş. Eğer buraları görüyorsa bilmesini isterim ki instagram hesabını daha aktif kullanmasını diliyoruz <3

beyzaledger

ben bu çocuğu analar ve annelerde izleyip sonta kösemde keşfedip "harika bir oyuncusunuz" temalı mesaj atmıştım ama aylardır görüldü bile olmadı gerçi çok mesaj vardır ama az takipçili döneminden atmıştım neyse şimdi ise herkes borancı olmuş benim daha önceden keşfedip beğendiğim birini başkaları sonradan sahiplenince kıskanıyorum. burçlarımızda aynıymış

nohuman

Hiç izlemedim kendisini,daha şimdi gördüm ama cidden tatlı çocukmuş maşallaaah :))

bayan-kahkaha

diğer reklama geçeyim bunu beğenmedim

Görüş Bildir