Artık İş Makineleri Demode Yeni Gözdemiz CNC Tezgahlarından 20 Tatminkar Çalışma

 > -

Artık yol ortasında durup saatlerce iş makinesinin çalışmasını izlemek çok demode. Onun yerine alabilecek, çok daha keyifli, çok daha ilgi çekici bir alternatif ile karşınızdayız. İşte insanın hayran bırakan hassasiyetleri ve hızlarıyla CNC tezgahlarının tatminkar çalışmaları.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
justbin

ya video koymayın şu galerilere, okuldan girdiğimiz için göremiyoruz :D

kerem-kutuk

Kepçe makinesine cnc'lerden taksak? Dur lan.............

r2d2

Mesleğim sağolsun, her gün zoraki izliyorum, bir süreden sonra bıkkınlık getiriyor =) Neyse efem yalnız bunlar yüksek ihtimalle elmas uç, tutucu, ya da cnc makineleri tanıtımı için çekilmiş videolar. Zira siensiler susuz çalıştırılmaz, bor yağı katılmış su vurulur işlenen yüzeye ki elmas uçlar ya da işlenen ürün sürtünmeden oluşan ısı nedeniyle ebesinin amını tersten görmesin diye.. Kısaca gerçekten çalışan bir cncde su katılmış rakı renginde akan su yüzünden bi sikim göremezsiniz. Ekleme yapayım bazıları manuel torna işi mesela 20. video O cnc değil insan yeteneğidir. onda su vurulmaz, kısaca torna izlenebilir siensi izlenmez

kymelria

Bazı kaba işlerde bor kullanmayabilirsin. biz hava ile talaş atarız sadece soğutma kullanmayız. ayrıca 20deki alet kesinlikle cnc. kocaman taret var, su kullanılmamasının sebebi de 7000 serisi aluminyum olmasındandır büyük ihtimalle.

thesameoldblues

boşaldım amk

mazot

Daha uzun ve fazla video koyamadım mı :@

Görüş Bildir