Görüş Bildir

Ankara Saldırısıyla İlgili 14 Kişi Tutuklandı

Haberler
> Ankara Saldırısıyla İlgili 14 Kişi Tutuklandı

Ankara'da 28 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 21 kişiden 7'si serbest bırakıldı. Tutuklanma talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen 14 kişi ise tutuklandı. 

İnönü Bulvarı'nı Dikmen Caddesi'ne bağlayan Merasim Sokağı'nda 17 Şubat'ta askeri servis araçlarının geçişi sırasında düzenlenen bombalı saldırının ardından 10 ilde eş zamanlı operasyon yapılmış, 21 şüpheli gözaltına alınmıştı. 

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler, 21 Şubat Pazar sabah saatlerinde Ankara Adliyesine getirildi.

aa.com.tr

Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosunda görevli cumhuriyet savcılarınca sorgulanan şüphelilerden 14'ü tutuklanma talebi ile Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi, 7 kişi ise serbest bırakıldı.

Nöbetçi Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli 14 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

Şüphelilerin, 'silahlı terör örgütüne yardım etme', 'resmi belgede sahtecilik', 'kamu kurum ve kuruluşlarını aracı olarak kullanarak dolandırıcılık' suçlarından tutuklandığı bildirildi.

AA

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
supertan

soykırımcı terörist hdp, bombacı için taziye çadırı kurdu...mesela istanbullu bir ışid canlı bombacısı için taziye çadırı kurulduğunu düşünün, mümkünmü? böyl... Devamını Gör

phesus

haşerat bile değiller, bilim adamları haşereleri araştırsa mutlaka doğada bir rölünü bulur, bunları araştır araştırabildiğin kadar zerre kadar fayda bulamazsın