Görüş Bildir

Ali Koç Olmazsa O Geliyor

Haberler
> Ali Koç Olmazsa O Geliyor

Ali Koç Olmazsa O Geliyor

Vatan’ın haberine göre, Aziz Yıldırım hakkında çıkan Yargıtay onaması F.Bahçe yönetimini yeni bir ‘yol haritası’ çıkarmak zorunda bıraktı. Kesinleşmiş karar öncesi yapılacak tüm işler başkan vekili Abdullah Kiğılı tarafından yürütülecek. Üyeliği düşen Yıldırım’ın yerine gidilecek olağanüstü seçimde yeni başkanın kim olacağı da başka bir merak konusu. Öncelik Ali Koç’ta. Yıldırım son yapılan seçim öncesi Koç’a zaten “Yargıtay kararına göre kulüp kaosa girmeden davaya sen sahip çık” dedi. Ancak iş dünyasının marka ismi Koç, o gün başkanlık için net bir cevap vermedi.

AYDINLAR BEKLEMEDE

Camiada muhalefet de dahil herkesin gönlündeki başkan adayı olan Koç aday olmazsa F.Bahçe yönetimi kendi içinden bir aday çıkaracak. Bu isim de Abdullah Kiğılı. Kiğılı önce başkan vekili olarak idareten bu görevi yürütecek sonrasında ise seçim süresi dolana kadar başkanlık için seçimlerde adaylığını koyacak.

Tabii bu hamlelere karşı muhalefet de inceden inceye kulislere başladı. Aziz Yıldırım’ın karşısına adaylığını koyup yarışı büyük bir oy farkıyla kapatan Mehmet Ali Aydınlar ismi tekrar gündeme geldi. Ancak şu an karışık ortamda öne çıkmak istemeyen Aydınlar suların biraz daha durulmasını bekleyecek.

Kaynak: http://amkspor.com/2014/01/19/ali-koc...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?