Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ali Ağaoğlu: "Trabzonspor'un Üzerine Oyunlar Oynanıyor"

Anasayfa > Gündem

İş adamı Ali Ağaoğlu, Trabzonspor camiasına birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

İş adamı Ali Ağaoğlu, 5-6 Aralık'ta olağan genel kurulu toplanacak Trabzonspor Kulübü'nün, bir operasyonla karşı karşıya olduğunu ileri sürerek, camiayı birlik ve beraberliğe davet etti.  

Ortaköy'deki evinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Ağaoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kulübün sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirterek, kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

Herkesin kulübe destek olması gerektiğini kaydeden Ağaoğlu, 'Trabzonspor gerçekten sıkıntılı bir dönem yaşıyor. Bunun çeşitli sebepleri var. Açıkçası Trabzonspor bir operasyonla karşı karşıya. Kulübün, Trabzonlu için futbolun dışında çok büyük anlam taşıyan bir misyonu var ama burada, başkan adı altında asıl operasyon yapılan Trabzonspor. Trabzonlu bundan son derece mutsuz çünkü Trabzonlunun yapısı gereği başarısızlığa tahammülü yok. Dolayısıyla başkana yapılan bu operasyon, en çok Trabzonluyu üzüyor. Başkan kim olursa olsun, başkanlar geçicidir ama Trabzonspor kalıcıdır' diye konuştu.

Başkanlığa yeniden adaylığını koyan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, yeğeni olduğunu hatırlatan Ali Ağaoğlu, yaşanan sıkıntıların ancak birlik ve beraberlikle aşılabileceğini vurgulayarak, 'İş adamından taraftarına kadar Trabzonspor'un arkasında kenetlenirsek biz bu operasyonun hakkından geliriz. Onun için bugün birlik beraberlik günü diye düşünüyorum. O konuda her türlü desteğe hazırım. Bundan önce yaptığım gibi bundan sonra da yine yapmaya devam edeceğim. Trabzonlunun da bu yapılan haksızlığı, operasyonun büyüklüğünü görüp, birlik beraberliğini koruyacağına inanıyorum' ifadelerini kullandı. 

Başkan Hacıosmanoğlu'nun, futbolda şike davası sürecinde dik duruşunun yapılan operasyonun en büyük sebeplerinden birisi olduğunu savunan Ağaoğlu, 'Burada operasyon başkan adı altında yapılıyor ama zarar gören Trabzonspor oluyor. Ben Trabzonlunun haksızlığa tahammül etmeyeceğine eminim' şeklinde görüş belirtti. 

Futbolarena

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
4
3
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?