Acil Serviste Vücutlarından Çıkarılan Enteresan Nesnelerle Doktorları ve Hemşireleri Dehşete Düşüren 23 Kişi

177PAYLAŞIM

Kafamda tek bir soru var: Neden?

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. "Radyolog bir arkadaşım var. Tuvaletini yapamamış ve dışkısını çıkarmaya çalışırken kullandığı tornavida içine sıkışmış yaşlı bir beyefendi hastası olmuştu."

2. "Bir arkadaşım acil tıp teknisyeni. Evinde yalnız kalmış ve boş bir şarap şişesiyle mastürbasyon yapmaya karar vermiş bir kadından çağrı almış. Kadın şişeyi çıkarmaya çalıştığında şişe vakum etkisi yaratmış ve sıkışmış. Hastaneye kendisi gelemediği için de 911'i aramış."

3. "Kayınbiraderimin poposuna shot bardağı sıkışmış ve cerrahi müdahaleyle çıkarılmış. Hayret verici bir şekilde, annesini arayıp onu hastaneye götürmesini istemeden önce bardak 3 gün boyunca orada kalmış."

4. "Şu ana kadar gördüğüm en çılgınca şey bir adamın üretrasına Barbie bebek kolu sıkışmış halde gelmesiydi. Anlaşılan o ki, adam eBay'den bir şişme bebek sipariş etmiş ama normal bir Barbie bebek gelmiş. O kadar sinirlenmiş ki bebeğin kollarını koparıp penisine sokmuş."

5. "Bir keresinde vajinasına salatalık sıkışmış bir kadın geldi, ama salatalık birkaç gün orada kalmış ve çürümüştü. Dayanılmayacak bir kokusu vardı."

6. "Beni evlat edinen annem eskiden bir hemşireydi ve bir keresinde poposuna fener sıkışmış bir hastanın geldiğini söylemişti. Hasta yanlışlıkla fenerin üzerine düştüğünü iddia etmiş ama bu şekilde nesnelerin üzerinde 'düşme' konusunda kabarık bir geçmişi varmış."

7. "Acil serviste hemşireyim. Bir gün bir kadın bacaklarının arasına sıkışmış bir maşayla geldi. Maşayı vajinasına sokmuş fakat maşayı tutan kilit açılmış ve maşa içerde sıkışmış. Kadın ameliyathaneye götürülmek ve cerrahi müdahale görmek zorunda kaldı. Maşa az daha kadının rahimini deliyormuş."

8. "Üvey büyükannem bir jinekolog. Daha önce gelen bir hastasına röntgen çekilmiş. Anlaşılan o ki kadının rahminde bir patates yetişmeye başlamış. KADININ RAHMİNDE!"

9. "Bir iş arkadaşımın, sarhoşken penisine tığ sokmaya karar vermiş bir hastası olmuştu. O an nöbette olan ürolog yabancı nesneyi cerrahi müdahale ile çıkarmak zorunda kalmış."

10. "Bir seferinde kendine Lego ve koli bandıyla 'butt plug' yapmaya çalışmış ve yaptığı şey poposuna sıkışmış bir hasta geldi. Keşke bu konuda şaka yapıyor olsaydım ama şaka değil."

11. "Annem ara sıra poposuna ampul sokmuş bir hastasını hatırlar. Ona ampulü nasıl çıkarmayı başardıklarını sorduğumda bana 'büyük bir zorlukla' dedi."

12. "Bir gece bir adam poposuna hayatımda gördüğüm en büyük dildo sıkışmış halde geldi. Atında bir kova tutarak onu takip etmek zorunda kaldık. Sonunda nesne çıkarıldığında, partneri göz kırparak 'Ona tekrar ihtiyacımız olacak' diyerek dildoyu temizlememizi ve geri vermemizi istedi."

13. "Yerel bir hastanede gastrointestinal laboratuvarında çalışıyorum. Bir keresinde poposuna karısının havuç sıkıştığı bir hastaya kolonoskopi yaptık. Çıkarmayı başaramadık o nedenle ameliyat olması gerekti. Kalın bağırsak kıvrımlı bir yapıya sahip. Esnek olmayan düz nesneleri poponuza sokmaya çalışmayın."

14. "Bir keresinde poposuna duş başlığı sıkışmış bir hasta geldi. Hortumun tamamı bir kuyruk gibi arkasından sürükleniyordu."

15. "Arkadaşım acil serviste hemşire. Bir keresinde idrar yoluna bir şey sıkıştığından şikayetçi bir hasta gelmiş. Çıkarmaya çalışırken çok canı acıdığını ve kanadığını söylemiş. Üretrasına sıkışan şeyin müzikli takı kutularının içindeki bir küçük balerin figürü olduğu ortaya çıkmış."

16. "Bir keresinde karın ağrısı şikayetiyle gelen bir hastam olmuştu. Karın bölgesinin röntgenini çektim ve ona ne olduğunu sordum. Bana bilmediğini söyledi. Röntgene baktığımda rektumuna sıkışmış oyuncak bir kertenkele gördüm."

17. "Bir keresinde bir mahkum penis sorunuyla geldi. Hücresinden kaçabilmek için idrar yoluna bir parça diş ipi soktuğu ortaya çıktı."

18. "Bir hasta rektumuna salatalık sıkışmış bir halde acil servise geldi. Acil servise gelmeye karar vermeden önce BIÇAKLA salatalığı oradan çıkarmaya çalışmış. Doktor, odadan elinde kocaman ve kanlı bir salatalıkla çıktı."

19. "Çok sevdiğim bir arkadaşım acil serviste yazman olarak çalışıyor ve bir gün üretrasına 6 el tırnağıyla bir ayak tırnağı kombinasyonu sokuşturmuş bir mahkum gelmiş."

20. "Annem bir hemşire ve bir keresinde kaşınma hissi iyi geldiği için poposuna çöl faresi sokmuş bir hasta geldiğini söyledi. Bu hikaye hayatım boyunca beni çok korkuttu."

21. "Acil serviste bir hemşireyim. Aynı hasta yıllar içinde birçok kez idrar yoluna bazı nesneler sıkışmış şekilde geldi ve bunlar; kalem, ataş, tampon ve hatta AA pildi."

22. "Hastanede çok uzun zaman çalıştım. Bir keresinde bir hemşire acil serviste çalışırken bir hastanın vajinal ağrı ile geldiğini söylemişti. Pelvik muayenenin sonucunda vajinasında hamam böcekleri olduğu ortaya çıkmış. Bu, hayatımda duyduğum en kötü şeydi, ve eğer buna tanık olan kişi ben olsaydım ne yapardım bilemiyorum."

23. Ve son olarak "Bir keresinde bir kadın vajinasında bir kutu et çorbasıyla geldi (çorbanın kutusu değil tamamen çorba vardı). Anlaşılan o ki erkek arkadaşı çorbayı oradan içmeyi seviyormuş. Vajinasına kaçmış bir patatesi çıkarmak durumunda kaldık."

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Öğrendiğinizde Tarihe Olan Bakış Açınızı Değiştirmekle Kalmayıp Aklınızı Başınızdan Alacak 24 Bilgi - onedio.com
Öğrendiğinizde Tarihe Olan Bakış Açınızı Değiştirmekle Kalmayıp Aklınızı Başınızdan Alacak 24 Bilgi - onedio.com
Öğrendiğinizde Dünyaya Olan Bakış Açınızı Değiştirecek Birbirinden Şok Edici 20 İlginç Bilgi - onedio.com
Öğrendiğinizde Dünyaya Olan Bakış Açınızı Değiştirecek Birbirinden Şok Edici 20 İlginç Bilgi - onedio.com
İstifa Eden Çalışanının Son Maaşını Makine Yağı Kaplı 91.500 Adet Madeni Para ile Ödeyen Oto Tamirhanesi - onedio.com
İstifa Eden Çalışanının Son Maaşını Makine Yağı Kaplı 91.500 Adet Madeni Para ile Ödeyen Oto Tamirhanesi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blvckstne

lan olum manyak mısınız siz napıyorsunuz ya

tomris-islamova

off bi tuhaf oldum lan , sanki bana sokmuşlar gibi oldum

noruyonlaa

bir keresinde vajinasına ANAKONDA yılanı kaçmış bir hasta geldi. evet yanlış duymadınız ANAKONDA yılanı kaçmış. üstüne oturayım derken içine kaçmış hemde yılanın tamamı girmiş. kadının içinden yılanı sezeryanla aldık.

sairsel

vaginadan çorba içmek ne aq?

kaan-ergen

En meşhuru İbrahim Tatlıses ve 70'lik rakı şişesi olayı. Onada birkaç tane dikiş atmışlar. Olay bu şekilde Simavi'nin zorla şişe sokması şeklinde yayıldı ama şişe değilde Simavi'nin adamlarının şeyettiği söylentisi de vardı.

Görüş Bildir