Görüş Bildir
Haberler
63 Bin TL'lik Tek Taş Yüzüğü Köpek Yuttu

63 Bin TL'lik Tek Taş Yüzüğü Köpek Yuttu

Onedio Medya
07.01.2014 - 15:20 Son Güncelleme: 07.01.2014 - 15:49
İçeriğin Devamı Aşağıda

63 Bin TL'lik Tek Taş Yüzüğü Köpek Yuttu

İngiltere'de bir kadının 18 bin sterlin değerindeki (63 bin TL) pırlanta evlilik yüzüğünü köpeği yuttu.

Angie Collins adlı kadın, köpeği Jack'in yuttuğu yüzüğü doğal yollardan çıkarmasını beklerken iki gün boyunca köpeğin dışkısını incelemek zorunda kaldı.

İngiltere'nin Devon bölgesinde yaşayan 51 yaşındaki Collins, 'Çabalarımın işe yaramayacağını düşündüm. Tam bırakmak üzereydim ki, yüzüğümü gördüm.' dedi.

Eğitim gören polis köpeklerine evinde bakan Collins, 23 Aralık'ta manikür yaptırdıktan sonra yüzüğünü masanın üstüne bıraktı.

'Jack'e o sırada göz kırpmış olmalıyım. Sonra mutfağa gittim, geri döndüğümde yüzük masanın üzerinde değildi.' diyen Collins, yüzüğü bükülmüş halde yerde bulduklarını, ancak pırlantanın ortada olmadığını söyledi.

Collins yaşadıklarını, 'Eşimle odadaki tüm eşyaları teker teker çıkarttık. Saatler sürdü ve sonunda Jack'in pırlantayı yuttuğuna karar verdik. Veteriner köpeklerinin midelerinin çok karmaşık olduğunu ve büyük ihtimalle pırlantayı geri alamayacağımızı söyledi.' diye anlattı.

Ancak Angie Collins pırlantasını bulmaktan vazgeçmedi.

Collins 'Köpeğimi yürütürken, dışkısını hep torbaya koyarım. Sonra dışkıları hortumla basınçlı suyun altında tuttum. Her gün en az dört kez bunu yapıyordum. Sonunda Noel günü üç farklı dışkıyla uğraşmak zorunda kalmıştım. Üçüncüsüne gelmiştim. Artık neredeyse vazgeçecektim.' diye konuştu.

18 yıldır polis köpeklerine baktığını söyleyen Collins ayrıca, 'Hiç böyle bir köpeğe denk gelmemiştim. Şimdi mümkün olduğunca çabuk pırlantama yüzük yaptıracağım ve sigortalatacağım.' dedi.

BBC Türkçe

Kaynak: http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0