Görüş Bildir
Haberler
6 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

6 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

adem kara
06.01.2014 - 08:45
İçeriğin Devamı Aşağıda

6 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

6 Ocak 2014 KOÇ Burcu Yorumu:

Bugün, gücünüzü maddesel olaylara odaklamış durumdasınız.Özel yeteneklerinizi sunuş şeklinizi tasarlamaya başladınız bile. Yapacağınız işlerde rakip tanımak istemiyorsunuz. Yurt dışı bağlantılarınız varsa, kökten halletmeniz gereken bir çok pürüz olabilir. Özgürlüğünüzü doğru zamanlarda kullandığınız zaman, başarı grafiğiniz artıyor.

6 Ocak 2014 BOĞA Burcu Yorumu:

Bugün, iddialı davranmakla bir çok başarınızı garantileyebileceksiniz.Yaptığınız her işi sorgulayarak, yaşama geçiriyorsunuz. Ay, karşıt burcunuz Akrep'te ilerlerken,cinsel dürtülerinizi ön plana çıkarıyor. Partnerinizle aranızda duygusal kavgalar yaşamak istemiyorsanız, sır olmaktan sakınmalısınız.

6 Ocak 2014 İKİZLER Burcu Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilerin, kıskançlık duyguları ve gizliliklerine hedef olabilirsiniz. Bugün, daha araştırmacı ve içsel düşünceler içinde olacaksınız. Çevrenizdeki kişilere, farklı bir yorumla yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle aranızda özgürlük sorunları olabilir. Bazı olayları ters algılayabiliyorsunuz. Aşırı uçlarda olmamaya çalışmalısınız.

6 Ocak 2014 YENGEÇ Burcu Yorumu:

Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, aşk yaşantınızı size farklı bir enerjiyle canlandırıyor. Partnerinizle birlikte bir çok eğlenceli ortamları paylaşabilirsiniz. Kız çocuğu olanlar, onların duygusal olaylarına şahit olabilirler. Özellikle geçici kıskançlıklar yüzünden, gününüzün keyfini kaçırmamalısınız. Ani olaylara karşı hazırlıklı olun.

6 Ocak 2014 ASLAN Burcu Yorumu:

Evinizle ilgili planladığınız değişimler gündeme gelecek. Bazı küçük sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Kendinize ilginç bir ortam arzuluyorsunuz. Evle ilgili küçük tamiratlar söz konusu olacaktır. Bu konuda partnerinizden yardım almalısınız. Onunla birlikte eğlenceli bir ev ortamında dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.

6 Ocak 2014 BAŞAK Burcu Yorumu:

Bugün Ay'ın konumu, yakın ilişkilerinizi duygusal anlamda etkiliyor. Kardeşlerinizle aranızda hissi bağlarınızı pekiştirirken, onlarla ortak çalışmalar içine girebilme ortamları hazırlıyor. Uzun süredir arzuladığınız bir takım çalışmaların alt yapısını şimdiden hazırlayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 

6 Ocak 2014 TERAZİ Burcu Yorumu:

Çevre ilişkilerinin çok önemli olduğunu biliyor ve her fırsatta bu tür çalışmalar içinde kendinizi görebiliyorsunuz. Bugün, girişimciliğinizi çevresel desteklerle pekiştirecek, bir çok projenizi yakın dostlarınızla paylaşmak isteyeceksiniz. Bazı konularda önder olabilecek başlangıçlar yapabiliyorsunuz. Oldukça iddialısınız.

6 Ocak 2014 AKREP Burcu Yorumu:

Bugün, Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal ve romantik taraflarınız ortaya çıkarken, bazı hatalar da yapabilirsiniz. Karşı taraftan çok şey bekleyebilir ve istediğiniz yanıtı alamazsanız, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geçmişe yönelik eski olayların sizi üzmesine izin verdiğiniz müddetçe, daima canınız sıkılacaktır.

6 Ocak 2014 YAY Burcu Yorumu:

Bilinç altınız çok yoğun.Gizlilikler ilgini çekebilir. Bugün, bir çok sır kapısını aralamak isteyebilirsiniz. Çevrenizde gelişen olaylara kayıtsız kalmayı bir türlü beceremiyor ve araştırmacı ruhunuz her an atakta sizi bekliyor. Çalışma hayatınızda yardımsever duygularınız istismar edilebilir. Aşırı davranışlarınızı frenlemelisiniz.

6 Ocak 2014 OĞLAK Burcu Yorumu:

Maddi konularda sadece mantığınızla değil, güçlü sezgilerinizin de size yardımcı olduğunu bildiğiniz için, hiçbir şeyi şansa bırakmaktan yana değilsiniz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, arkadaş çevrenizde duygusal bağlarınızı güçlendiriyor. Gizemli fakat çekici hareketleriniz göz dolduracak.

6 Ocak 2014 KOVA Burcu Yorumu:

Hedefleriniz güçten yana. Ay, tepe evinizde ilerliyor. Mesleki hırslarınız ön planda olacak. Girişimciliğinizin desteklenmesini istemeniz, bazı güç kaynaklarını harekete geçirebilir. Güvendiğiniz bir dostunuzdan kişisel yardım alabilirsiniz. Sadece , hayallerle gerçekler arasında kesin çizginizi çizmelisiniz. 

6 Ocak 2014 BALIK Burcu Yorumu:

Duygularınızı ifade ederken zorlandığınız bildiğiniz için, tartışmalardan kaçmayı yeğliyorsunuz. Güçlü yaratıcılığınız her fırsatta sergileme ihtiyacı hissettiğiniz için, küçük hiddetlerin büyük zararlara yol açtığını sizden daha iyi bilen yok. Gözlemciliğinizin yoğun olduğu bir gün yaşayacaksınız.

Kaynak: http://www.gundemkibris.com/6-ocak-20...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0