27 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 > 
4PAYLAŞIM

27 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

27 Ocak 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu:

İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal baskılara gelemiyor olmanıza rağmen, kendi davranışlarınıza yansıtmak istemiyorsunuz. Bugün, çocuklarınızın ihtiyaçları doğrusunda hareket edecek ve enerjinizi bu yönde kullanmak isteyeceksiniz.

27 Ocak 2014 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu:

Bugün, evinizde misafir ağırlamanız mümkün. Yakın kan bağı içinde olduğunuz kuzenler ve yeğenlerin bir araya gelme olasılığı güçlü. Aile içi olayların ve iletişimin güncellik kazanması sonucunda, uzun zamandır beklediğiniz ortamı yakalayacaksınız. Beklediğiniz haberlerle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelmesi sizi rahatlatacaktır.

27 Ocak 2014 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu:

Maddi konulara yaklaşım tarzınız son derece dürüst ve direk. Birlikte iş yaptığınız kişilerle, istediğiniz performansı yakalayacak ve kişisel isteklerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Bugün, kısa yolculuklar yapmak için uygun bir gün. İstediğiniz her türlü iletişimi orijinal bir şekilde ortaya koyacaksınız.

27 Ocak 2014 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu:

Aile içi konuların gündem kazanması sonucunda, kendinizi daha olumlu ve yaratıcı hissedecek ve onların maddi anlamda duygusal ihtiyaçlarına cevap vereceksiniz. Bugün, disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz. Toplumsal ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek, egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.

27 Ocak 2014 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu:

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Yalnız kaldığınız zaman, daha sağlıklı düşünüyorsunuz.

27 Ocak 2014 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu:

Bilinçaltınızdaki düşünceler yaşama aktarma konusunda pratik davrandığınız bir gün. Kişisel becerinizi destekleyici gücü, yalnızca kendinizde buluyorsunuz. Düşüncelerinizi paylaşma konusunda cimrilik yapabilir ve olayları içsel olarak abartabilirsiniz. Bugün mesleğinizle ilgili çalışmalara gereken değeri vereceksiniz.

27 Ocak 2014 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu:

Hobilerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bugün yalnızlıktan hoşlanmayacak ve bir çok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca ve kibarca kullanıyorsunuz.

27 Ocak 2014 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu:

İnatçı yapınızı daha belirgin bir hale getirmekten hoşlanıyorsunuz. Bugün, olayların üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz. Kendinizi ispat edecek gerekli çabayı göstermeniz sizi olumsuz kılabilir. Bulunduğunuz ortamlarda kendi gücünüzü ortaya koyacak çalışmaları tercih etmeyi yeğleyeceksiniz.

27 Ocak 2014 Pazartesi YAY Burcu Yorumu:

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için önemi olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz. Toplumsal konularda istediğiniz performansı, duygusal ihtiyaçlarınızı da, ön plana alarak ortaya çıkarıyorsunuz. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz.

27 Ocak 2014 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu:

Bugün, sevdiğiniz işleri yapmaktan yanasınız. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak, ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. İsteklerinizi istediğiniz gibi belirleyebileceğiniz bu gün, yaşamınızı gereksiz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin.

27 Ocak 2014 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu:

Eşinizle aranızda güçlü bağların oluşması sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız çalışmalarda, onunla güç birliği içinde olacaksınız. Bugün, değişen para gündeminizi takip etmeli ve olayları istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz. İstediğiniz performansı sağlama politikası içinde hareket etmeniz, size artı getirecek.

27 Ocak 2014 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu:

Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen, sunuşlarınızı belli bir düzey içinde gerçekleştirmeli ve olayları abartmamalısınız. İş ayırımı yapabilir ve sevdiğiniz çalışmalara öncelik tanıyabilirsiniz. Estetik duygularınızın sizi olumlu kılacağı çevresel çalışmalar için uygun bir gün.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir