Görüş Bildir

25 Şubat 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Haberler
> 25 Şubat 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Koçlar yeni bir atılım yapma,işe başlama çalışması içindeler.Kafalarındaki her şeyi bir kağıda döküp, uzun uzun çalışmak istiyorlar.Koç Burçlarının yaptıkları bu işe pek akıl sır ermeyecek gibi.Ama onlar mutlular ve bu mutluluk da onlara yetiyor.Koç Burcu Salı gününü uzun bir çalışma ve adım atma günü olarak kullanacaklar.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğalar sürpriz yapmaya hazırlanacaklar ama sürpriz yapamayacaklar. Sürpriz yapmalarını engelleyecek biri çıkacak ve canları sıkılacak.İşlerde biraz düşüş olsa da,kafaları rahat sayılabilir.Sevmedikleri biri ile karşılaşacaklar  ya da bir telefon konuşması ile görüşecekler.Bu da enerjilerini olumsuz etkileyebilir.Özellikle çocuğu olanlar bugün çok yorulacaklar.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün kısa bir yolculuk ile bir iş kovalayacaksınız. Aklınız fikriniz bu işte. Ama size haber yollayan başka biri, kafanızı karıştırabilir.Uzun bir yolculuğa çıkmak için bugün bir araştırma yapabilirsiniz.Ama umduğunuzdan pahalıya mal olacak gibi.Arkadaşlarınız bugün  sizin ile ilgili güzel şeyler konuşacaklar.Siz de çok mutlu olacaksınız.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç burçları iş temposunun ağır yükü altına girecek ve adeta ezilecekler.Akıllarında kocaman bir soru işareti var gibi”Ben neden buradayım ve burada ne yapıyorum ?” Biraz daha uzun vadede cevap bulacakları soruları var bugün.Yengeç burçlarının akılları karışık,bildikleri her şey dönüp duruyor gibi.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

İş görüşmeniz bugüne mi kaldı ? O zaman başarılı bir gün sizi bekliyor demektir.Aklınızı ,fikrinizi bu işe yöneltecek ve başarı kazanacağınıza inanacaksınız.Aslanlar bugün için çok ama çok akıllıca planlar yapacaklar. Bir de baş ağrıları tutmasa, daha iyi olacak.Bu arada karşınızdaki insanları bilginizle büyüleyeceksiniz.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bazıları sizi sever, bazıları sevmez. Ama şunu unutmamanız lazım ki, siz geçinilmesi zor birisiniz. Bugün bu konuyu yüzünüze vuracak biri ile karşılaşacaksınız. Evet bu kadarını da hak etmediniz ama bir düşün bakalım ne kadarını hak ettiniz.Sağlık ile ilgili sorunlar yaşıyor ve bu sorunlar ile kafanızı karıştırıyorsunuz.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Evet, aynen öyle. Aklınızdaki şey tam olarak da bu.Bir süredir kafanızı yoğun şekilde karıştıran her şey bugün tam olarak yerine oturuyor gibi.Terazi burçlarının arkadaşları ile yapacakları bir çalışma ya da toplantı, mutlu edip, yeni ufuklar açacak. Her şey yerine oturuyor artık. Bir eşya almak istiyorsunuz ve bugün kararını alacaksınız ama tavsiyemiz,biraz daha beklemeniz.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Bir yere gitmekle gitmemek arasındasınız. Ara ara sağlık problemleri yaşıyor ve bunları kimseye belli etmemeye çalışıyorsunuz . Ama derdinizi söylemeden derman bulamazsınız, bunu unutmayın. Akrep burcu kendisi ile arkadaşlık etmek isteyen birini fena bozacak bugün.Daha önceden yediği bir kazık aklına gelecek ve saydıracak.Akreplerle uğraşanlar bugün dikkat etmeli.

YAY BURCU –(23 Kasım-22 Aralık)

Yaylar bugün oldukça keyifli olacak gibiler. Kendi kanatları ile uçma, birilerini kanatlarıaltına alabilme özelliğine sahip olacaklar.Kafalarındaki hiçbir sıkıntı onları mutsuz edemeyecek. Parasal bir git gel yaşayacaklar ama pek de umursamayacaklar.Yay Burcu bugün bir sevgi kelebeği,dost,güzel insan modunda olacak ve iyi hissedecek.

OĞLAK BURCU-(23 Aralık-20 Ocak)

Zorunlu bir davet ve gitmek zorunda olduğunuz bir toplantı. Artık yorulmaya başladınız ve bugünü olsun sakin geçirmeyi beklerken,yorgunluk. Akşam üzerine doğru hava ve yorgunluk sebebi ile baş ağrısı çekmeniz mümkün olabilir.Oğlak burçlarının gelen gidenleri bitmeyecek ve her gelen enerjilerinden biraz alıp gidecek.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Hadi bakalım, biraz daha çabalamanız gerekiyor. Aslında işin en tepesişne siz oturabilirsiniz ama yeterince çalışmıyor musunuz ? Ya da yeterince güven telkin etmediniz çevrenizdeki insanlara.Hangisi doğru bilmiyoruz ama,şunu unutmayın ki, siz umduğunuzdan daha güçlüsünüz.Kova burçları azar azar adım atarak işleri bitirmeye çalışacaklar .

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Balıklar bugün biraz gevşemelisiniz. Yoksa bu sıkıntı ile daha çok gerilmeniz mümkün.Aklınızı başınıza toplama zamanı. İnsanları yorup üzmekten vazgeçip, ayaklarınız üzerinde durmalısınız.Hadi bakalım, bugün bir değişiklik yapın ve bu karamsarlıktan vazgeçin! Bu arada arkadaşlarınızdan bazıları ile sert tartışmalar yaşamanız mümkün, dikkat edin.

Kaynak: http://www.kadinhaberleri.com/astrolo...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?