Görüş Bildir
Haberler
25 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

25 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

yelda kahveci
25.01.2014 - 11:19
İçeriğin Devamı Aşağıda

25 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

25 Ocak 2014 Cumartesi KOÇ(21 Mart-20 Nisan) Burcu Yorumu

Bireysel duyguların ön plana çıkması ve aşka bakış açınızda emr-i vaki davranmanız sonucunda, ilişkinizde enerji yoğunluğuna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. İdare edilmekten hoşlanmayacağınız ve kendi isteklerinizi direteceğiniz bir gün. Olayların yönünü kendi doğrularınız için değiştirmek istemeniz doğal.

25 Ocak 2014 Cumartesi BOĞA(21 Nisan-20 Mayıs) Burcu Yorumu

Kişisel zevklerinizde bir artış görülüyor ve bazı duygularınızı denetlemek zorunda kalabilirsiniz. Sistemli ve içine kapanık davranışlarınız yüzünden çevrenizde tepki yaratabilirsiniz. İstediğiniz konuları seçerek, bazı konuları kendinize ayırmak isteyişiniz sizin olağan parçanız hale geldi.

25 Ocak 2014 Cumartesi İKİZLER(21 MAYIS-20 Haziran) Burcu Yorumu

İçsel hesaplarınızın yüksek olduğu bir gün ve önce kendinizi yargılamaktan yola çıkıyorsunuz. Bugün, Ay Aslan burcunda ilerliyor ve iletişim konusunda engel tanımıyorsunuz. Çevrenizde sabit düşünmekle suçlanabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi savunma gereği duyacak ve etkileşim konusunda özgün davranacaksınız.

25 Ocak 2014 Cumartesi YENGEÇ(22 Haziran-23 Temmuz) Burcu Yorumu

Maddesel konularda hırslı yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün, bazı başlangıçlar yapmak için uygun zaman olduğunu düşünebilirsiniz. Finans konularında özgürlükçü davranmak isteyecek ve parasal kazançlarınıza yön vermek zorunda kalacaksınız. Hedeflerinizin sınırları üzerinde sizi zorlayacak düşünceler üretiyorsunuz.

25 Ocak 2014 Cumartesi ASLAN(24 Temmuz-21 Ağustos) Burcu Yorumu

Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevresel iletişim konusunda iyimser davranmakla olumlu olayların başlangıçlarını yapacaksınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflere açıksınız ve bir takım gelişmelere pozitif bir şekilde yaklaşımlarınızın artısını göreceksiniz.

25 Ocak 2014 Cumartesi BAŞAK(22 Ağustos-23 Eylül) Burcu Yorumu

Bugün, özgürce çalışmaktan yanasınız ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Kişiselliğinizi vurgulamaktan ve sessiz bir şekilde kendi düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor.

25 Ocak 2014 Cumartesi TERAZİ(24 Eylül-23 Ekim) Burcu Yorumu

Evinizde huzuru sağlamak adına, bazı konularda girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz. Fakat fikirlerinizi kendi amaçlarınız doğrultusunda değerlendirmekten yanasınız. Bugün, ailenizin de katılacağı ortamlarda bulunacak ve bu durumu sosyal yaşantınızla birleştireceksiniz.

25 Ocak 2014 Cumartesi AKREP(24 Ekim-23 Kasım) Burcu Yorumu

Yüksek hayalleri olan bir kişisiniz ve bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor. Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınız ön plana çıkacak. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirmek için gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz.Üst düzey kişilerle görüşmeleriniz olacak.

25 Ocak 2014 Cumartesi YAY(24 Kasım-22 Aralık) Burcu Yorumu

Kendinizi ispat etme konusunda zorluklardan etkilenmiyor ve olayların üstesinden kısa sürede gelebiliyorsunuz. Değişen olaylara karşı çok çabuk uyum sağlayacağınız bir gün. Kısa çözümler üretme yoluna gitmeli ve güven duygunuzdan yola çıkmalısınız. Başarınız için bazı arkadaşlarınızdan istediğiniz desteği alacaksınız.

25 Ocak 2014 Cumartesi OĞLAK(23 Aralık-20 Ocak) Burcu Yorumu

Maddi konularda kişisel hırslarınızı gizleme ihtiyacı içindesiniz fakat kendinizle ilgili çevrenize bilgi vermekten hoşlanmıyorsunuz. Kazançlarınız konusunda, daha dikkatli davranmalısınız. Karşı tarafla güçlerinizi birleştirmek için bazı doneleri istediğiniz tarzda kullanacaksınız. Maddi konularda güven arzunuz ön planda.

25 Ocak 2014 Cumartesi KOVA(21 Ocak-19 Şubat) Burcu Yorumu

Güneş ve Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Bireysel egonuzla, içsel duygularınız bazı çatışmalara neden olacaktır. Arzular ve güçlü istekler arasında yaşadığınız gelgitler, amaçlarınızı da bir bakıma ön plana çıkaracaktır. Bu özelliğinizi, en çok karşılıklı ilişkilerinize yansıtacaksınız.Sinirli tavırlarınız tepki alabilir.

25 Ocak 2014 Cumartesi BALIK(20 Şubat-20 Mart) Burcu Yorumu

Kendinizi keşfetmenin farkındalığı içinde olacaksınız. Uzun süredir gündemde olan istekleriniz için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım etme isteği içindesiniz ve yardımsever duygularla hareket edebilirsiniz. Bugün, sizinle karşıt düşünce içinde olanları kendi tarzınızla bertaraf edeceksiniz

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0