Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2015'in Türkçe Hitlerinden Hangisisin?

1.1bPAYLAŞIM

Bütün yıl dillerimize pelesenk olmuş şarkılardan hangisi seninle bütünleşmiş öğrenmek ister misin?! Şurdan alalım...

1. 2015 için ''Yaptım, Oldu!'' dediğin şey nedir?

Deliler gibi aşık oldum!
Ayrılığımın üstesinden geldim!
Hayatımı zehir edene yol verdim!
Derdimle yaşamayı öğrendim!
Kendime yeni bir ben buldum!
Özgüvenimi sağlamlaştırdım!

2. Peki, bu yazı nasıl geçirdin?

Nerde akşam orda sabah.
Seyehate çıktım.
Bol bol güneşlendim.
Staj yaptım.
Yattım öyle evde.

3. Eski sevgili dediğimizde suratında oluşan ifadeyi merak ediyoruz..

4. Şarkıların olmazsa olmazı ikilemeler! Bizim için de bir tane seçer misin?!

5. 2016'ya geri saymadan önce, bu yılı en iyi 9 olacak şekilde bi puanla bakalım.

6. Yılbaşı için bir şey zulala..

Rakı
Tekila
Bira
Jager
Şarap
Kullanmıyorum, teşekkürler.

7. En büyük yılbaşı klişesi sence ne?

Taksim Meydanı
Tombala
Dansöz
Nimet Abla
Victoria's Secret
''Seneye Görüşürüz''

8. Son olarak sevgili onedio üyesi, 2016'dan ne diliyorsun?

Yeni bir aşk.
Yeni bir iş.
Gülecek bir neden.
Yeni bir haber.
Yeni bir kader.
Şans.

Yaş Hikayesi!

2015 senin için biraz buruk bir yıl olmuş, birazcık da sıkılmışsın ama çizginden hiç çıkmamışsın, aferin sana! Boşuna üzüntülere çare yok ki zaten..  Karşındaki insanları bir şeylere ikna etmek yerine kendine yöneldiğin, çok güzel bir yıl olur umarız 2016.

Gölge!

2015 senin için adeta hüzünleri evde bıraktığın bir yıl olmuş! Kimseye eyvallahın yok, o kadar harbisin. Bu yıllara kadar neler görmüş geçirmişsin ki artık seninle uğraşan herkesle dalga geçmeyi öğrenmişsin. Dileriz bu net tavrını 2016'da da korursun!

Bangır Bangır!

2015 sende biraz gerginlik yapmış ama sen hiç oralı olmamışsın! Kimseden lafını esirgemiyorsun; atara atar, gidere gider!  Ama hiçbir zaman eğlenmenden, gezmenden ödün vermeden geçen güzel bir sene olmuş senin için. Biraz daha sinirini atmaya ihtiyacın varsa 31 Aralık'ta gönlünce dağıtmanı dileriz :)

Miş Miş!

2015 senin sesini yükselttiğin, artık bu gidişe bir dur dediğin bi yıl olmuş! Çok da güzel iyi olmuş! Gizli kapaklı, saklı işler senin karakterine çok ters. Sen de gereken tavırı herkese koymuşsun zaten. Tadını kaçırmamaya and içmişsin artık, 2016'da da dönme sakın bu kararından!

Kırk Yılda Bir Gibisin!

2015 senin yılın olmuş, aman nazar değdirmeyelim! Kendini geliştirdiğin, güzelleştiğin, yükseldiğin bir yılmış ne mutlu sana! Aşk hayatında yolunda belli ki.. Pozitif enerji dolusun, bu enerjini 2016'ya da yansıtmayı sakın ha unutma. Kelimelerimiz kifayetsiz kalıyor senin karşında, 10'dan geriye doğru güzelce say ve dileğini dile, belki 2016 da sana gülümser :)

Güm Güm!

2015'te sen bi güzel aşık olmuşsun, kaybetmişsin kendini. Gel gitler, sıkılmalar bunalmalar ama her nasılsa herkesin neşesi olmuş, kendini iyi hissetmeyi bi şekilde başarmışsın. Depresiflik yapıp modunu düşürmemişsin, bu da bir kazanımdır senin için. 2016'da daha çok eğlendiğin, az kalp acıları çektiğin, kalbini mutluluktan attıracak birini bulursun umarız!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lale-crazy

Bangır Bangır!

rystnbll

vurur yüze ifadesi bulur seni bitanesi :D

isil-toker

miş miş çıktı

lale-crazy

Kırk Yılda Bir Gibisin! 2015 senin yılın olmuş, aman nazar değdirmeyelim! Kendini geliştirdiğin, güzelleştiğin, yükseldiğin bir yılmış ne mutlu sana! Aşk hayatında yolunda belli ki.. Pozitif enerji dolusun, bu enerjini 2016'ya da yansıtmayı sakın ha unutma. Kelimelerimiz kifayetsiz kalıyor senin karşında, 10'dan geriye doğru güzelce say ve dileğini dile, belki 2016 da sana gülümser :)

goktug-h.

haftanın hitleri

Görüş Bildir