20 Şubat 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 > 
2PAYLAŞIM

20 Şubat 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları(Bütün Burçlar)

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Burcunuza yakışanı yapıp, mutlu, eğlenceli, kafaya takmayan bir gün yaşayacaksınız. Gerçi çevrenizde buna engel olanlar var ama, engeller sizi çok çabuk caydırmıyor.Para harcamak için zaman kolluyorsunuz, biraz korkuyor ama harcamaktan da vazgeçmek istemiyorsunuz.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Aldığınız bir şeyi geri vermemekte direniyorsunuz. Aslında bunu neden yaptığınızı da bilmiyorsunuz ama bu biraz kıskançlık gibi olabilir mi ? İçinizde anlayamadığınız bir öfke var. Bir işiniz var ve çözmeye çalışıyorsunuz ama bazı engeller var. Bu engellerebakarak hayalleriniz yıkılabilir.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Başınızın derde girmesinden korkuyorsunuz ve hep uzak durduğunuz şeyler var.Aklınızı zaman zaman karıştıran şeyler sizin için bugün daha can sıkıcı.Ama bir yandan da tatlı diliniz ile insanları etkiliyor ve onların güvenlerini kazanıyorsunuz.Bugün bu tür duygular içindesiniz ve kafanız karışık.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç burçları çeşitli renklerde bir gün geçirecekler. Canları çok sıkılacak ama akıllarının uyduğu işleri de yapacaklar.Yengeçlerin sakin yapıları bugün karışmaya meyilli. Sene de bir gün diyeceğimiz bir stres içindeler. Kavga etmek isteyecek ve bu kavganın stresini herkese yaşatacaklar.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aslan Burcu ile ilgili bugün söylenecek çok şey var. Yeni bir atılım için bir anlaşma imzalayabilir ya da atacağı önemli bir adım olabilir. Uzun zamandır beklediği şeylere kavuşmak isteyen Aslanlar,kafalarını karıştırmak isteyenlerden uzak duracaklar.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Başak Burcu her şeyi düzeltmenin peşinde. Düzgün bir hayat, aklı başında bir tarz hep istediği şey zaten.Bazı başaklar bunu yapacak kadar düzenli değiller ama, çevrelerindekilerin düzgün olmasını isteyebilirler.Başak Burcu insanlarının parasal bir sıkıntıları olabilir ama tedbirlerini de almış görünüyorlar.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Teraziler bugün tembellik yapmaktan başka bir şeyle uğraşmayacaklar.Akıllarını durdurmuş gibiler. Kendilerini bir çeşit nadasa bırakma durumu yaşayacaklar.Ama busadece bugünlük böyle. Aslında neler yapabileceklerini düşünecekleri ve bol bol konuşacakları bir gün.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Akrep burçları çok duygusal ve sohbeti sever bir haldeler.Sohbetlerini dinlemek isteyen insanlar olacak bugün. Sevecen halleri ile çevrelerine mutluluk verecek gibiler.Akreplerin akıllarında bir kıskançlık var yine.Sevdikleri insanları deli gibikıskanan Akrepler,ne yapacaklarını düşünecek zamana sahip olacak ve düşünecekler.

YAY BURCU –(23 Kasım-22 Aralık)

Yay Burçlarının başlarını döndüren bir gün. Akılları bir karış havada geziyorlar ve sıkıntılarını kimseyle paylaşacak durumda değiller.Yayları sağlık ile ilgili çok önemli dertleri yok ama fazla hareketten kaynaklanan vücut ağrıları var.Bugün biraz ağrı çekmeleri normal.

OĞLAK BURCU-(23 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burçları çalışmanın tadına varmışlarken, birileri tarafından zor duruma düşürüşecekler.Canları sıkılacak ve kendilerini aldatılmış hissedecekler. Bekledikleri para geldiği için çok mutlu olacaklar. Ve bu para ciddi şekilde bir işlerini görecek.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Kovalar başarılı bir dönem içindeler.Akıllarının almadığı şeyler ile ilgili konuşmak istemiyor ve bunu reddediyorlar.Kovaların bıkmış halleri, çevrelerindeki insanları da bıkkınlığa sürüklüyor. Kova Burcu insanı, başarmak için varlığını ispat etmek zorunda, bunu unutmamalılar.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Balıklar, kendilerine hayatı zehrediyorlar ama aynı zamanda çevrelerindeki insanları da strese sürüklüyorlar. Bugün yine başları dumanlı ve stresli günlerindeler.Balıkların hayatı sahiplenmeleri ve akıllı olmaları gerekiyor. Yoksa çok zor günler  geçirecekler.

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir