20 Santimetrelik Cam Çubuk Anüsüne Sıkışınca Acilen Ameliyata Alınan Çinli Adam

6PAYLAŞIM

Çin'de bir adam, anüsüne soktuğu 20 cm boyutundaki cam seks oyuncağından sonra yeni yılı hastanede geçirmek zorunda kaldı. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-man-ha...

20 cm uzunluğundaki cam çubuk, Çin'de yaşayan bir adamın rektumuna sıkıştı.

Sonrasında ilerleyerek kalın bağırsağa geçti. Adam, Zhejiang Tongde Hastanesi'ne vardığında acı çekiyordu ama detayları anlatmadı. Yalnızca çalışanlara, kendisini "kurtarmaları" için yalvardı. Doktorlar konuyla ilgili şu açıklamayı yaptılar:

"Hastaneye geldiğinde acelesi vardı ve acı çekiyor gibi duruyordu."

Adamın acısını dindirmeye çalışan uzman doktor Bao Xiangdong öncelikle rektumu inceledi ve anüste yabancı bir madde olduğunu anladı.

Yapılan taramalar sonucunda kalın bağırsakta, sigmoid kolonda uzun bir nesnenin sıkıştığı görülüyordu. Adam, acilen ameliyata alındı ve 30 dakikalık süren bir operasyonla yabancı madde vücuttan çıkartıldı. 

Dr. Xiangdong, adamın şanslı olduğunu çünkü rektumda herhangi bir yırtık, karın şişliği, ateş veya dışkıda kanama meydana gelmemişti. Adam sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

Görünen o ki, bu adamla aynı durumu yaşayan başkaları da var.

Mesela Dominik Cumhuriyeti'nde yaşayan 40 yaşındaki bir adam, anüsüne sıkışan oda spreyi şişesi nedeniyle iki saatlik bir ameliyat geçirdi. Eşinin verdiği ifadeye göre, adam bunu seks sırasında kendisi istemişti.

Uzmanlar ise bu tarz eşyaların seks oyuncağı olarak kullanılmasının tehlikeleri konusunda insanları uyardılar.

Bu objelerin, özellikle anüse sıkışması sonucunda kalın bağırsak ve kanama sorunları yaşanabileceğini belirttiler. Şimdiye kadar insanların anüslerinden ahşap kaşık, şırınga ve patlıcan gibi nesneler çıkartıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
armagan-gunduz

lan zaten boyunun yarısı kadar.

tolciya

ya içerde kırılsaydı ? bir de çin mallarını beğenmezsiniz

tolga-aydin12

Tarsus'lu bir çift vardı, adam banyoda soktuğu sabunlu soda şişesini bir daha çıkartamamıştı da hastanelik olmuşlardı. en gidi yıllar ey...

semih-kurnaz

Ya onun çubuk olmadığınız hepimiz biliyoruz, kandırmayalım birbirimizi :D :D :D

ege-gungormez

nerde göte giren bi sey var haberini yapıyonuz ve ben de hep tıklıyom aq ne sacma is bu

Görüş Bildir