Görüş Bildir
Haberler
20 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

20 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

adem kara
20.01.2014 - 09:03
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

20 Ocak 2014 Pazartesi KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Burcu Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde, sosyal aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Zihinsel enerjiniz olumlu ve algılama yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. İş problemlerinizi çok kolay aşabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınız arasında kendinizi kolayca ifade edeceksiniz.

20 Ocak 2014 Pazartesi BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs) Burcu Yorumu

Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmanız için gerekli enerjiye sahipsiniz. Maddi konularda hırslı ve mücadeleci yönünüzü vurguluyorsunuz. Toplumsal olaylarda bazı engellere takılmak istemiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzü ikinci plana atmalı ve sadece kendinizi mesleki anlamda ifade etmeyi hedeflemelisiniz.

20 Ocak 2014 Pazartesi İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran) Burcu Yorumu

Ay, burcunuzda ilerliyor ve ikili ilişkilerinize yeni bir boyut getiriyor. Güneş, kombinasyon burcunuz Kova'ya geçerek, içsel dengenizi olumlu bir şekilde kullanmanıza neden olacak. Çevrenizi sorgulamaktan hoşlanıyor ve olayların iç yüzünü araştırmak istiyorsunuz. Keskin bakışlarınızdan hiçbir şey kaçmıyor. Bugün ayrıntılar önemli olacak.

20 Ocak 2014 Pazartesi YENGEÇ: (22 Haziran-23 Temmuz) Burcu Yorumu

Finans konularında karşı tarafın gücünden faydalanmak için, uygun ve olumlu bir gün. Gücünüzü sınamaktan korkmuyor ve cesur bir şekilde olaylara sarılıyorsunuz. Sezgisel yeteneğinizi iyi bilenler için korkutucu olabilir; fakat dostlarınızın sizden beklentileri daima destekleyici tarzda gelişmekte. Talepler gittikçe artıyor.

20 Ocak 2014 Pazartesi ASLAN: (24 Temmuz-21 Ağustos) Burcu Yorumu

İş birliğine önem vermeniz gerektiğini siz de fark ediyor ve bugün, daha sosyal olmaya gayret ediyorsunuz. Orijinal fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kendinize özgün bir stil geliştirmekten yanasınız. Partnerinizin de, sizinle aynı fikirde olmasını beklemek hakkınız ve ona duygularınızı anlatmalısınız.

20 Ocak 2014 Pazartesi BAŞAK: (22 Ağustos-23 Eylül) Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin gücünden faydalanmanız için her türlü gerekli şarta sahipsiniz. Bugün, onların orijinal düşüncelerinden yola çıkarak, istediğiniz performansı yakalayacak ve başarınızı perçinleyeceksiniz. Ani fikir değişimlerine karşı temkinli olmalı, düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirmesini bilmelisiniz.

20 Ocak 2014 Pazartesi TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim) Burcu Yorumu

Bugün, Güneş ve Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Sosyal ve kişisel yaşamınızda istediğiniz enerjiyi yakalarken, partnerinizle birlikte ortak çalışmalara katılacaksınız. Grup çalışmaları ve toplu organizasyonlar için her türlü girişimciliğinizi kullanacaksınız. Motivasyon gücünüz oldukça yüksek. Yolculuklar söz konusu olacaktır.

20 Ocak 2014 Pazartesi AKREP: (24 Ekim-23 Kasım) Burcu Yorumu

Ailenizin bazı masraflarına katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. Kendi gücünüzü, sevdiklerinizle paylaşmak niyetindesiniz. Sevdiklerinizle ortak kararlar alacaksınız. Özellikle baba menşeli olayların gündem kazanması sonucunda; bazı sorumluluklarınız artacak, çeşitli parasal konular ve olaylar, gün içinde yerlerini alacaktır.

20 Ocak 2014 Pazartesi YAY: (24 Kasım-22 Aralık) Burcu Yorumu

Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler, sizin için oldukça sevindirici olacaktır. Orijinal fikirli kişilerden hoşlanıyorsunuz. Partnerinizle macera hissi yaşamak istiyorsunuz. Bu durum, birlikte ortak kararlar almanıza neden oluyor. Fikir ayrılıklarına düşmek istemiyorsanız, seçeceğiniz konuların aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz.

20 Ocak 2014 Pazartesi OĞLAK: (23 Aralık-20 Ocak) Burcu Yorumu

Maddi konularda istediğiniz başarı grafiğine kavuşmak için, her türlü donanıma sahipsiniz. Gücünüzü yükseltmek için bazı değerlerin önemli olduğunu kabul ediyor ve mütevazi olmak istemiyorsunuz. Hedefleriniz çok yüksek. Sahip olma duygunuzu, had safhalarda yaşayabilirsiniz. Bugün, kendinize güveniyorsunuz.

20 Ocak 2014 Pazartesi KOVA: (21 Ocak-19 Şubat) Burcu Yorumu

Güçlü enerjinizi hem kendiniz, hem de çevreniz hissediyor. Yapacağınız her şeyi, önceden tasarlamalısınız. Spontone işlerden hoşlanmanıza rağmen, sosyal enerjinizi bazen yanlış kullanabiliyorsunuz. Çılgınlıktan uzak kalmanızda fayda var. Bugün, aşkla ilgili sıra dışı duygular kapınızı çalabilir. Dikkatli olmalısınız.

20 Ocak 2014 Pazartesi BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Burcu Yorumu

Bugün, ailenizle birlikte baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak bir çok aktiviteleri de gündeme getirecektir. Satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün. Arkadaşlarınız ve dostlarınızı memnun etmeyi arzulayabilirsiniz. Fakat uzun vadeli sözler vermemelisiniz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam