Görüş Bildir
Haberler
13 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

adem kara
13.01.2014 - 08:52
İçeriğin Devamı Aşağıda

13 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Ocak Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu :(21 Mart-20 Nisan)

Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerine ağırlık vereceksiniz. Yaklaşımlarınızda, kendinize daha yönelik olmanıza rağmen, hedefleriniz belirgin olacak. Değişik araştırma gurubu içinde çalışan arkadaşlarınızdan yardım alabilir, onların fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Bazı şeyleri içinizde biriktirmeyin.

13 Ocak Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu :(21 Nisan-20 Mayıs)

Beklentilerinizde belli hedefleriniz mevcut ve sizin tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Çevrenize aldığınız kişilerin alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor ve birlikteliklerine yansıttığınız eski tecrübeleriniz önem kazanıyor. Ay'ın konumu, sizi bugün daha temkinli yapıyor.

13 Ocak Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu :(21 Mayıs-20 Mayıs)

Olayları araştırmayı çok sevdiğiniz için, konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor. Bugün Ay'ın konumu; maddi konularla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırken, bu konuda size belirli bir disiplin sağlıyor. Olaylara yaklaşımınız çok daha farklı ve kuralcı olacak. Karşı tarafın bu konuda size vereceği fikirleri önemsemelisiniz.

13 Ocak Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu :(22 Haziran-23 Temmuz)

Karşı tarafın, üzerinizde yoğun duygusallık yaratacağı bir gündesiniz. Sizi kollama ihtiyacı içinde olabilir veya bazı konuları size aktarma noktasında çekingen davranabilir. Bugün, aranızda oluşacak duygusal çekim bazı eski konuları yeniden gündeme getirecektir. Onun, üzerinizdeki etkisinin sizde farkındasınız. Aranızda yardımlaşma söz konusu olacaktır.

13 Ocak Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu :(24 Temmuz-21 Ağustos)

Çevrenize yardım etmeyi seviyorsunuz. Ay'ın konumu; çevre ile olan ilişkilerinizde duygusallık kefesinin ağır basmasına neden olacak. Özgür iş ilişkilerinizden yana olduğunuz için, ortak çalıştığınız kişilerin aşırı müdahaleci tavırlarına gelemiyorsunuz. Ama yine de sizi bir şekilde yönlendirmek isteyebilirler.

13 Ocak Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu :(22 Ağustos-23 Eylül)

Zeki ve kavrayıcı zekanızı ön plana çıkarmayı iyi bildiğiniz için, bugün de orijinal yönlerinizle arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Sıkıntıya gelemiyor ve kendi düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Kişisel rahatlığınız çok önemli olsa da, çevrenizin duygularını ön planda tutmak isteyebilirsiniz.

13 Ocak Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu :(24 Eylül-23 Ekim)

Motivasyon gücünüz oldukça yerinde. Ay'ın bulunduğu konum; aşk ilişkilerinizde bazı yeniliklere neden olsa da, duygusal bağlarınızın güçlü olması yüzünden, pek fazla etkilenmeyeceksiniz. Onunla bir çok aktiviteye imza atabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz.

13 Ocak Pazartesi AKREP Burcu Yorumu :(24 Ekim-23 Kasım)

Sert ve taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Ailenizin özgürce karar vermeleri sizi olumlu etkilese de, bazı konularda karşıt düşünce içinde olacak ve duygularınızı belli edeceksiniz.

13 Ocak Pazartesi YAY Burcu Yorumu :(24 Kasım-22 Aralık)

Çevrenizde ve yakın bağlarınızda güzel paslaşmalar içindesiniz. Bazı olaylar karşısında önlem almayı hiç düşünmeden olaylara kolay bir şekilde sahip çıkabiliyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizde ödün vermeyen, her konuda ısrarcı ve fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.

13 Ocak Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu :(23 Aralık-20 Ocak)

Bugün Ay'ın konumu, maddesel konularda özgürce para harcamanıza neden olabilir. Çevrenizde yakın dostlar ve kardeşlerle paylaştığınız ortamlar sizi olumlu etkileyecek ve onların sevincine ortak olacaksınız. Çevrenizde yaşadığınız değişimler konusunda bir çok aktivite, ilginizi çekecektir.

13 Ocak Pazartesi KOVA Burcu Yorumu :(21 Ocak-19 Şubat)

Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız; mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız ve beraberinde gelişen iş tatmini ile netleşiyor. Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların, size kazandırdığı güçlü donanımların etkisi ve güvencesi içinde, kazançlarınızla ilgili olarak güçlü adımlar atıyorsunuz.

13 Ocak Pazartesi BALIK Burcu Yorumu :(20 Şubat-20 Mart)

Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok; fakat bugün kendinize şans vermeli ve olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz. Ani ortaya çıkan olaylara karşı hazırsınız.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0