Görüş Bildir
Haberler
1 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

adem kara
01.03.2014 - 09:44
İçeriğin Devamı Aşağıda

1 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Koç burçları mutluluğa yavaş yavaş ulaşıyorlar.Hiç bir şeyin canlarını sıkmasına izin vermiyorlar. Bugün de aynısını yapacaklar.Birilerinin onları baskı altına almalarına izin vermeden,kendi hallerinde bir gün geçirecekler. Onlar kendilerinden çok memnunlar zaten. Sadece sağlık ile ilgili küçük bir problem canlarını sıkabilir ama neşeli ve enerjik halleri ile bunu da atlatacaklar.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa burçlarının yarı tatil, yarı çalışma ile sürdürecekleri bir gün olacak.Günün bir kısmında kültür sanat işleri ile ilgilenmeyi düşünüp, sonra vazgeçecekler. Yemek yemek daha iyi bir fikir gibi gelecek.Boğa burçları bu yemek işlerinden uzak dururlarsa iyi olacak. Çünkü midelerine olan düşkünlükleri onları çok zorlayacak.Yine de damak tadınıza diyecek yok…

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Hadi bakalım barış güvercinlerini uçurma zamanı! Bir müddettir küs olduğunuz bir yakınınız ile barışma zamanı.İkizler barışı çok severler ama neden bu kadar uzattınız bu küslüğü ? Bu arada birilerine danışmanlık yapabilir ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.İkizler bu cumartesi gününü mutlu bitireceğe benziyorlar.Mutlu ve enerjik halleri ile çevrelerine de enerji verecekler.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeçler karşılarındaki insanları mutlu ediyorlar.İnsanların iyi hissetmelerini sağladıkları için, herkes onları çok seviyor.Ama bu iyi davranma olayını çok abartmayın, karşınızdaki insanlar sizi hemen kullanmaya başlıyorlar. Ondan sonra da bunu hissedip mutsuz oluyorsunuz.Yengeçler kafalarını kullanacak ve farklı bir bakış açısı yakalayacaklar.İşte bu bakış açısı, günü mutlu sonlandıracak.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aslan burçları bugün yanlarına alacakları birileri ile farklı deneyimler yaşayacaklar.Onları seven arkadaşları ve mutlu oldukları dostları ile stressiz bir gün onları bekliyor.Uzun zamandır yapmadıkları bir keyfi yaşayacaklar.Evde onları bekleyen birkaç küçük işi de sorun etmeyecekler.Tam bir tatil günü.Mutlu ve huzurlu.Aile büyüklerini ihmal etmeyin.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Başaklar bugün bir iş görüşmesi yapabilirler. Ya da kendi işleri ile ilgili bir konuda çalışabilirler.Ama akılları bu işe pek yatmamış gibi.Düzenli bir iş planı yapıp,haftaya iyi başlamak istedikleri için, hafta sonunu sakin geçirmeye çalışacaklar.Kafa tatiline ihtiyaçları olduğunun farkındalar.Havalar yüzünden kendilerini hasta ve yorgun hisseden Başaklar ise dinlenecekler.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Teraziler çok ama çok mutlu. Bugün birkaç iyi haber birden alabilirler ve enerjilerini yüksek tutarak,iyi bir gün geçirebilirler.Takıntılı teraziler yine takılacak şeyler bulacaklar ama bu güzel gün takıntılarını bile unutturacak.Titiz tavrınız ile etrafınızdakileri strese sokmamaya çalışsanız çok iyi olacak.Çünkü sakin halinize bu takıntılar yakışmıyor,gerginlik çıkarıyor.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Akrep burcu insanları bazı farkındalıkları yaşayacak bugün. Kenara attığınız ve unuttuğunuz insanları, size faydası olanları el üstünde tutacaksınız.Sizin tuhaf takıntılarınız ve kıskançlıklarınız sonucu gerdiğiniz insanlar, aslında çok değerli.Bu cumartesi onlara ve kendinize rüya gibi bir gün geçirteceksiniz. Akreplerin anlık stres ve gerginlikleri bugün hiç yok gibi…

YAY BURCU –(23 Kasım-22 Aralık)

Yaylar güzel bir gün geçirme planı yaptı. Ama hiç ummadıkları bir misafir ya da bir olay yüzünden planları  değişebilir.Bu yayların başına çok sık geliyor.İnanmak istedikleri şeyler ellerinden kaçıveriyor.Bugün de buna benzer birkaç şey yaşayacak ve özgür tarzlarının yine birileri tarafından baltalanmasına şahit olacaklar.Yay Burcu bugün biraz sıkılacak.

OĞLAK BURCU-(23 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burçlarının parasal sıkıntıları var. Daha doğrusu parasal sıkıntıları çözebilecekleri ortamları var ama çevrelerindeki insanlar onları geriyor.İşlerine düşkün olan oğlaklar bu para meseleleri yüzünden biraz kızgın.Hafta sonunu da genellikle bir işle meşgul olarak geçirecekler.Ama bundan şikayetçi de değiller. Boş otururlarsa, bu onlara hiç yaramaz.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

İtiraz yeteneklerini kaybedecekleri bir gün.Kim ne derse onu yapmaya meyilliler.Kovalar; aile, akraba ya da arkadaşları arasında sıkışmış gibiler. Bugün onların durgun günü olabilir. Birileri tarafından yönlendirilecekler. Aslında kolay kolay yönlendirilemeyen Kovalar,seslerini neden çıkarmıyorlar ? Aileleri için. Onlar aslında ailelerine çok ama çok muhtaçlar ve onlardan asla vazgeçemiyorlar.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Balık bu haftayı yorgun ama mutlu geçirdi. Cumartesi günü de biraz olsun dinlenebilecekleri bir gün.Ama ne yapacaklar derseniz ? Yine bir şeylerle uğraşacaklar. Balıklar için, Tembellik yapmak daha kolay gelecek ama şunu unutmayın ki, para lazım daha çok çalışmalı.Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ya da akrabalarınız ile görüşüp, mutlu olabilirsiniz.

Kaynak: http://www.kadinhaberleri.com/astrolo...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0