"Reklam İlişkisi mi, Çocuk mu Geliyor?" İddialarının Gölgesinde Can Yaman- Diletta Leotta Aşkının Öyküsü

3PAYLAŞIM

Genç kızların sevgilisi, dizilerin kaslı erkeği olarak bilinen Can Yaman, 2021 yılına bomba gibi bir aşk haberiyle girdi. Ocak ayında herkese ilan ettiği İtalyan bir sevgilisi vardı. Bu aşk gerçekten de magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir tarafta çiftin hakkında çıkan dedikodular, diğer tarafta ise sık sık paylaşılan fotoğraflar... Haydi, Can Yaman ve İtalyan sevgilisi Diletta Leotta arasındaki aşk ilişkisini didik didik edelim!

Can Yaman bir süredir reklam filmi için İtalya'ya gidip geliyordu. Yakışıklı oyuncumuzun İtalyan fanları bile vardı. Hatta birkaç ay önce İtalyan fanlar Can Yaman'ı hediye yağmuruna tutmuştu.

Yakışıklı oyuncumuz bir de İtalya'da sevgili yaptı. İtalyan gelinimizin adı ise Diletta Leotta.

Can Yaman gibi yakışıklı bir oyuncunun bir ayağı İtalya'da olunca sevgili bulmamasına şaşırırdık zaten.

Diletta Leotta'ya gelince gelinimiz spor spikeri. Can Yaman'la olan aşkını ise ilk olarak bir İtalyan dergisi belgeledi. Çiftimizin aşk dolu pozlarını yakaladı.

Çok geçmedi, benzer pozlar Can Yaman'ın Instagram hesabında da paylaşıldı. Ancak bir aksilik vardı. Can Yaman'ın takipçileri bu aşkın gerçek olmadığını, reklam için yapıldığını düşünüyordu.

Can Yaman'ın adı şimdiye kadar birçok ünlü isimle anılmıştı. Ama yakışıklı oyuncumuzun daha önce hiç yabancı sevgilisi olmamıştı.

İddialar ortaya atıladursun! Yakışıklı oyuncumuz bir hayli hızlı çıktı. Can Yaman, Diletta Leotta'ya evlenme teklifi etti.

Hem de ne teklif!

Can Yaman, Diletta Leotta'nın annesinin desteğini alarak bir uçak kiraladı. Uçağın üzerine "Diletta benimle evlenir misin? Seni çok seviyorum. Can." notunun yazılı olduğu bir pankart astırdı. Sonra da Uçağı İtalya semalarında uçurdu.

Can Bey çıtayı bir hayli yükselttiniz ama!

Dikkatleri çeken başka bir şey de Can Yaman'ın Diletta Leotta'ya verdiği tektaş oldu. Hem tektaş hem de şahane fiyatı! İtalyan gelinimizin tektaşı 28 bin dolar değerindeydi. Ayrıntı fotoğrafta gizli.

Adeta dudak uçuklatıyor!

Magazin guruları durur mu? Tabii ki durmadı ve bu evlilik teklifinin altında da bir şeyler aradı. Şimdilerde Diletta Leotta'nın hamile olduğu iddia ediliyor. Söylentilere göre hızlı evlilik kararının sebebi de buymuş.

Dedikodular doğru mu yoksa yalan mı, yakında gerçekler ortaya çıkar. Ama her ne söylenirse söylensin çiftimiz birbirine yakışıyor. Magazinin acımasız dedikodularından uzak bir hayat ve mutluluklar dileriz kendilerine...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-can-demir2

Yahu can yaman kim? diletta kim? Paranın nereden aktığı belli olmayan , ne oldum delisi olmuş askıntı bir serseri bu herif. Sanırım geçen yıldı bu herifin " isterseniz içeri odaya geçebiliriz " diye yayınlanan videoları vardı. Ne ara unuttunuz da bu adamı yine gündeme getiriyorsunuz. İtalya da ne b*k yiyorsa yesin. Umrumuzda değil. Memlekete de hiçbir faydası yoktu zaten oynadığı b*ktan diziler haricinde.

uydurukcan

biz italya'ya gitsek karşımıza diletta değil papa çıkar amk.

shiroshinju

Bu adamı nasıl yakışıklı buluyorlar anlamıyorum,aşırı itici bişey.Neyse ki,el birliğiyle itelediler İtalyaya :)

50deniz

su adami da kiskanmaktan öleceksiniz.

Görüş Bildir