Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Erkan İle Trabzonspor Görüşmedi"

-
"Erkan İle Trabzonspor Görüşmedi"

Trabzonspor'un transferi konusunda Eskişehirspor ile anlaştığı Erkan Zengin'in babası Yılmaz Zengin, İsveç'te bulunan oğlunun Eskişehir'e dönerek, yöneticilerle görüşeceğini söyledi. Zengin "3 aşağı 5 yukarı bu işler bitsin. Ne söz verildiyse o olsun. Biz İsveç'te yaşıyoruz. Burada ağızdan söz çıktı mı biter." diye ekledi.

AA muhabirinin telefonla görüştüğü Yılmaz Zengin, Erkan'ın şu anda hasta olduğu için Türkiye'ye dönemediğini belirterek, "Erkan Eskişehir'e dönecek. Şu anda hasta olduğu için gidemedi. İyileşince Eskişehir'e varsın, orada konuşulsun" dedi.

Eskişehirspor ile Erkan'ın daha önce görüşüp, anlaştığını dile getiren Yılmaz Zengin, şöyle devam etti:

"Erkan ile Eskişehirspor'un birbirlerine verdikleri söz var. Herkes sözünü tutsun. Bizde bir sıkıntı yok. Biz herkesi seviyoruz ve sözümüzün arkasında duruyoruz. Böyle oradan oraya, oradan oraya futbolcuya yazık olur. Eskişehirspor söz vermiş. Futbolcuyla konuşulsun, futbolcu nerede istiyorsa orada oynasın. Bu 'şu takım olur, bu takım olur' ben bilmem ama futbolcuyla konuşulsun. 5 senelik bir emeği var, yapılan güzel şeyler var. Böyle çorbaya çevirmeye gerek yok. Erkan Eskişehir'e gidecek. Dönünce düşündüklerini söylesin. 3 aşağı 5 yukarı bu işler bitsin. Ne söz verildiyse o olsun. Biz İsveç'te yaşıyoruz. Burada ağızdan söz çıktı mı biter."

"Erkan ile Trabzonspor görüşmedi"

Yılmaz Zengin, Erkan'ın Trabzonspor ile görüşmediğini, transferi menajerlerinin yürüttüğünü kaydetti.

"Trabzonspor, Eskişehirspor ile konuşmuş olabilir ama Erkan ile konuşma olmadı" diyen Yılmaz Zengin, "Erkan'a telefonunu kapatmasını söyledim. Psikolojisinin bozulmasını istemiyorum. Futbolcunun bu tür şeylerden uzak durması lazım. Transferi menajerlerinin yürütmesini söyledim. Menajerlerinin Trabzonspor ile görüşüp, görüşmediğini bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Erkan'ın Fenerbahçe ile daha önce yaptığı görüşmeyle ilgili Yılmaz Zengin, "Gidilmiş, konuşulmuş ve anlaşılmış. Sonradan verilen sözler yerine getirilmemiş. Böyle şeylerin olmaması lazım" şeklinde konuştu.

Fotomaç

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir