Görüş Bildir
Oğlum sen ne yazdığının farkında değilsin heralde. Epri kaldırmaıyorsan yazmayacak diyosun kaldırmış ve sana karşılık vermiş ama bu karşılığı kaldıramayıp hakarete yönelen sensin. Bunu idrak edemiyor musun? Çok merak ediyorsan benimkini ver telefon numaranı göndereyim ama sonra üzülme abisi, sonra bana da yürümezsin inşallah çünkü kadınlardan hoşlanıyorum baştan belirteyim.
1 Beğeni
Yılmaz mısın esen misin her ne haltsan. Kafa siken tek şey sensin ve bir zahmet git. Yani o lafı söylemek istemiyorum seviyene düşür ama git.
3 Beğeni
Tebrikler bu eser kurlar vadisi, çukur gibi dizilerin eseri, bu eser sen şimdi yat kız başkalarına versin diyenlerin eseri her kız başında biri olmayınca domaltılıp beceriliyor çünkü bunların olaya bakışı bu kadar. Bu eser devletin hukuk sisteminin çökmesinin eseri, bu eser hala kadını savunurken kadını taciz edenin, tecavüz edenin, şiddet gösterenin kendisine değil annesine yönelik küfür edenlerin eseri, bilinçli biliçsiz çocuk yapan ailelerin eseri, okullarda verilemeyen eğitimin eseri.
35 Beğeni