Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yeni Güncelleme ile Geliyor: Twitter'da Kimler Çevrimiçi Görebileceğiz!

0PAYLAŞIM

Twitter, hali hazırda etkileşimi yüksek bir platform ancak hedefleri, kullanıcılarına daha aktif bir ağ sunmak. Bu amaçla yeni güncelleme ile Twitter'da kimlerin çevrimiçi olduğunu görebileceğiz. Tek yenilik bu da değil tabii, pek çok şey daha da pratik hale gelecek gibi duruyor! İşte Twitter'a gelecek olan son yenilikler!

Twitter'dan gelen açıklamada, bir sonraki güncelleme ile, artık kimlerin çevrimiçi olduğunu görebileceğimizi duyurdu!

Bu yeni sosyal medya platformunda özellik oldukça tepki aldı, 'stalk'lanmanın daha kolay olduğu ve gizliliğin azalacağı yönünde şikayetler dile getirilmeye başladı!

Ancak Twitter'ın üst düzey yöneticilerinden Sara Haider, Twitter'ı daha 'konuşkan ve diyaloğa açık' hale getirmek istediklerini dile getirdi.

Bu güncelleme ile aynı zamanda Twitter'da cevapları ve mentionları takip etmek daha kolay bir hale gelecek, daha kolay özel mesaj atılabilecek ve yanıtlanabilecek.

Twitter'ın çalışması iyi niyetli gibi görünüyor ancak kullanıcılar bu yeniliğe tepkili gibi duruyor! Bakalım Twitter'ın yenilikleri ne zaman gelecek?

Sizce Twitter'da online olup olmadığımızın gözükmesi bir problem mi, gizlilik ihlaline sebep olur mu? Fikirlerinizi bekliyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir