Görüş Bildir
Haberler
Windows 10 Teknik Ön İzleme Sürümü Yayınlandı

Windows 10 Teknik Ön İzleme Sürümü Yayınlandı

onedio.com
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Microsoft’un yeni işletim sistemi tarihinde düzenlediği basın toplantısında duyurduğu en son güncellemeleri içeren Teknik Ön İzleme sürümü yayınladı.

Yayınlanan son sürümünde Windows 10 , yeni Cortana entegrasyonu, Microsoft’un Continuum olarak adlandırdığı yeni tablet arayüzü , Başlat menüsünde ve Windows 10 kullanıcı arayüzünde yapılan düzenleme ve değişiklikler, yeni bir Xbox uygulaması yer alıyor.

Microsoft’un ayrıca Aksiyon Merkezi üzerinde yaptığı birçok yenilikte yayınlanan son test sürümünde yer alıyor.

Fotoğraflar uygulamasının da yeni özelliklere kavuştuğu yayınlanan son Teknik Ön İzleme sürümü, gelecek sürümlerle beraber Mail ve Haritalar uygulamalarına da güncelleme sunacak.

Nasıl Kurulur?

Nasıl Kurulur?

Windows 10’un hali hazırda ön izleme sürümünü kullananlar, bilgisayarlarında Ayarlar uygulamasına giriş yaparak yayınlanan en son sürüme kolaylıkla geçiş yapabilecekler.

Türkçe dil desteği de sunan son sürüme ayrıca sanal makine veya sıfırdan kurulum yapmak isteyenler için ISO dosyası da yayınlanmış durumda. ISO dosyasını indirmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Microsoft’un yeni internet tarayıcısı olan Spartan ve Xbox One oyunlarını ağ üzerinden oynayabileceğimize olanak sağlayacak işlevler ise gelecek sürümlerde yayınlanacak.

Yayınlanan bu Teknik Ön İzleme sürümünün birçok hata içerebileceğini de belirtmekte fayda var.

  • ShiftDelete
Kaynak: http://shiftdelete.net/windows-10-tek...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam