Vergi Uzmanı Ozan Bingöl’den Ülkece Geldiğimiz Durumu Müthiş Özetleyen 25 Atarlı Tweet

46bPAYLAŞIM

Twitter'da rakam ve kanunlarla konuştuğu halde hem sıkıcılıktan uzak, hem de nüktedan hesaplara her zaman denk gelmeyiz. Kendisini henüz tanımıyor olanlar için, Ozan Bingöl, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi alanında çalışmalar yürütmekte olan, ve vergi mevzuat ile uygulamaları konusunda kitapları bulunan bir YMM, bağımsız denetçi ve vergi uzmanı. 

Aynı zamanda aktif bir Twitter kullanıcısı olan Bingöl'ün gerçekleri yüzümüze tokat gibi çarpıp zaman zaman da ağlanacak halimize güldürdüğü tweet'lerinden bir kısmını sizler için derledik. Kendisinin Twitter hesabına buradan, web sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bingöl'ün ödediğimiz vergiler konusunda sunduğu rakamları daha önce sizinle paylaşmıştık.

Dolar Düşmüyor, Vergiler Roket! 21 Maddeyle Cebimizden Çıkan Akıl Uçuran Vergi Tutarları - onedio.com
Dolar Düşmüyor, Vergiler Roket! 21 Maddeyle Cebimizden Çıkan Akıl Uçuran Vergi Tutarları - onedio.com

Şimdi ise, bulunduğumuz duruma biraz daha geniş bir perspektiften bakalım.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hataetti

Yorumlara bakıp bakıp gülüyorum şu göt kılı olmaktan gurur duyarcasına hareket eden insanlar savundukları kişi kurum vs her ne olursa olsun verdikleri her oyu söyledikleri her sözü nasıl olurda bu kadar rahat söyleyebiliyorlar müslümanım diye geçinen Allah korkusu olan biri nasıl bu kadar emin olur

hecaitomix

avrupada insanlar taş toprak üzerinde araba sürerken,bizim duble asfalt yollarımız ama daha ne istiyosunuz!

selocaniko

hahah güzel cevaplar verilmiş. Ama melih gökçek yine terbiye sınırlarını zorlamadan yanıt verememiş. of melih ya kırk yılda bir aynı şeye gülecektik yine kırdın beni god damn it!

alp_er

parti, siyasi görüş, düşünce; bir yana atın ve öyle düşünün derdim ama kimse bunu bir yana atamıyor hayatının bir parçası değil siyaset, hayatları siyasi görüşlerinin bir parçası olmuş. ve adam bir çok konu da haklı ve bu bizim de eksikliğimizi gösteriyor malesef.

yoruk

Arabistan belleyin burayı amk vatandaşı, 2023 tede bütün kaynakları sıfırlayın babanızla beraber, üretim sıfır görgüsüz kültürsüz olarak yaşayın sonrada şeriatı getirip birbirinizi sikersiniz(bütün arap ülkelerindeki gay artışını bu örnek)

Görüş Bildir