Tatlı mısın, Seksi mi?

310PAYLAŞIM

İçten içe merak edilen bir soruya yanıt buluyoruz:
Sen tatlı mısın, yoksa seksi mi?

Testi çöz, cevabı öğren!

1. Haydi başlayalım, saçların kıvırcık mı bilemiyorum, ama hangisi senin saç modelin olsun isterdin?

2. Birisi sana gelip kendin hakkında en sevdiğin şeyin ne olduğunu sordu: Ona ne cevap vereceksin?

3. Diyelim ki yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsun. Ne kadar uzun süreli olmalı bu ilişki?

4. Instagram sayfana vereceğin pozu bulur musun ?

5. Hangisini tercih edersin?

6. Sıradan bir "perşembe" gecesi seni nerede buluruz?

Arkadaşlarımın yanında
TV karşısında
Çalışırken
Yatağımda

7. Hangisini yaşamak istersin?

8. Son olarak, sence aşağıdaki şehirlerden hangisi daha romantik?

Paris
Venedik
İzmir
New York

Seksapelitenin kitabını yazmışsın!

Sen tam anlamıyla seksi bir kadınsın! O kadar alımlı ve çekicisin ki dikkat çekmeme ihtimalin yok. Ne giysen kendine yakıştırıyorsun, harika bir bedenin var ve sen de sana neyin yakışacağını çok iyi biliyorsun. O kadar güzel bir havan var ki etkine kapılmamak elde değil. Üstelik tüm bunların farkındasın ve bu ilgi senin de hoşuna gidiyor. Sonuna kadar hak ediyorsun açıkçası.

Oldukça seksi birisin!

Sen son derece ilgi çekici ve seksi bir insansın. Özgüvenin tavan, sahip olduğun havanın ve güzelliğin farkındasın. Sadece kimi zaman kabuğuna çekilmeyi tercih ediyorsun. Gerçi, ne yapsan her halinle güzel olduğun için ilgi çekici oluyorsun ama neyse. Sonuçta kendin bu ilgiden kaçmayı tercih ediyorsun, önemli olan senin ne istediğin.

Sen son derece tatlı bir insansın!

Seksi mi olmak istiyordun, tatlı mı bilmiyoruz ama sen son derece tatlı bir insansın. İçtenliğin, doğal tavırların, sempatik hallerin seni insanın gördüğünde sarılası gelecek kadar tatlı bir hale bürümüş durumda. Küçük hesapların yok senin hayata karşı, olduğun gibi görünmek ve göründüğün gibi olmak yeterli. Bu yüzden fazlasıyla kazanıyorsun zaten. Her halinle çok güzelsin.

Hem tatlısın hem seksi!

Seksilik desen var; tatlılık desen, o da var! İsteyip de etkileyemediğin tek bir kişi bile olmamıştır hayatta. Öyle bir duruşun, bakışın, alımın var ki gözlerin senden ayrılması adeta imkansız! Diğer yandan seksi olduğun yetmezmiş gibi bir de inanılmaz derecede tatlısın! Tavırlarındaki sevimlilik ve tatlılık ile insanları kendine resmen hayran bırakıyorsun. Yalnız senin bu yaptığın haksızlık; bir insan hem son derece çekici hem de bu kadar tatlı olmamalı anacım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kenan-balbogan

yaaaa saolunnn <3

durukes

Hem tatlısın hem seksi! Seksilik desen var; tatlılık desen, o da var! İsteyip de etkileyemediğin tek bir kişi bile olmamıştır hayatta. Öyle bir duruşun, bakışın, alımın var ki gözlerin senden ayrılması adeta imkansız! Diğer yandan seksi olduğun yetmezmiş gibi bir de inanılmaz derecede tatlısın! Tavırlarındaki sevimlilik ve tatlılık ile insanları kendine resmen hayran bırakıyorsun. Yalnız senin bu yaptığın haksızlık; bir insan hem son derece çekici hem de bu kadar tatlı olmamalı anacım! UhUUhUhUhUUUUU

pelin-bagriacik1

Oldukça seksi birisin!

beyann

Saçma bir test ama ben daha çok sexi olmak istiyordum tatlı çıktı oda iyi ama yeterli değil üstelik sexi nasıl çıkar diye o ilişki ne kadar sürsünde sonradan tek gecelik diye değiştirdim sexi çıktı ne yani saçma tek gecelik anlamsız ilişkimi bir insanı sexi yapıyor

pelin-bagriacik1

ben onu ömürlük seçmiştim yine seksilik çıktı alakası yok yani

kimtaehyung.gr

Seksapelitenin kitabını yazmışsın!

Görüş Bildir