Standartları Yıkıp Stil Konusunda Herkese İlham Veren 21 Büyük Beden Blogger

Moda-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Herkesin hayatına kimse karışamaz... Ancak moda bloggerı dendiğinde aklınıza zayıf bir kadın geliyorsa, bu 21 güzel kadın gerçekleri göstermek üzere karşınızda!

Hem de stil konusunda ilham almak isterseniz, hepsi bir tık uzaklıkta!

1. Garner Style

Chastity Garner Valentine

2. Tanesha Awasthi

Tanesha Awasthi
Tanesha Awasthi

3. Callie Thorpe

From the Corners of the Curve

4. Gabifresh

5. A Curious Fancy

Ragini

6. Chanté Burkett

Chanté Burkett
Chanté Burkett

Everything Curvy and Chic

7. Jay Miranda

8. Rochelle Johnson

9. Margie Plus

10. Stephanie Zwicky

Stephanie Zwicky
Stephanie Zwicky

11. Nadia Aboulhosn

12. Nicolette Mason

13. Gorgeous in Grey

Ty Alexander

14. Georgina Doull

Cupcake's Clothes

15. Franceta Johnson

16. Gavyn Picken

17. Allison Teng

Curvy Girl Chic

18. Rosie Astbury

Rosie Astbury
Rosie Astbury

A Rose Like This

19. Hanna Wears

20. Kellie Brown

21. CeCe Olisa

Plus Size Princess

👏👏👏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
d.

Tamam güzel giyinmişler stil sahibi insanlar vs ama millet kilolu olanları niye bu kadar destekliyor anlamış değilim. Tabikide kilolu insanlara hakaret etmek, toplumdan soyutlamaya çalışmak vb yanlış ama sağlıklı değilki böyle olmak.

maivedeniz

#2 #5 #10 ve #15 güzel giyiniyor gerçekten

yezda21

Ya ben anlamiyorum bu insanları bence kadın da erkek te vücüt hatlarina gore giyinmeyi bilmeli ne hakları var görsel işkence yapmaya öyle olmalı demiyorum bence öyle olmalı.

gb89

Kilo vermiş bir insan olarak yazıyorum; görüntü kirliliği. 54kg olmama rağmen, hala çok şişmanmışım gibi hissediyorum. Maksimum 70kg'ye ulaştım zamanında. En güzel kıyafetler bile güzel durmuyordu üstümde. Bu insanların üstünde de böyle. Hadi görselliği bir yana bırakalım... Bu kiloların sonucu; kolestrol, kolestrolün sonucu; kalp hastalğı. Diğerlerini saymıyorum bile. İki adım atarsın bacakların tutmaz, nefes nefese kalırsın. Kilo vermek beyinde bitiyor. Diyet, o, şu, bu işe yaramadı mı? Bu elbiselere verilecek paraları biriktirip tüp mide ameliyatı olup kilo verdikten sonra içi daha güzel bir gardroba sahip olabilirsiniz.

kurumi-kumamakura

54 kilo olmana rağmen hala çok şişmanmış gibi hissetmen de bir rahatsızlık. o da anoreksiyaya kadar gider. en az şişmanlık kadar o da tehlikeli bir hastalık. 'görüntü kirliliği' demekte biraz kaba kaçmış bence.

gb89

Tam olarak kendimde hissettiğim şeyi söyledim. Bir zamanlarki ben... 54 kiloyum ama hala fazlam var. Alıp verdiğim zamanlar yüzünden. Gerçekten olmak istediğim kilo 48. Ama o zaman farklı düşünür müyüm, bilmiyorum. 6-7 yıldır aynı hissediyorum. Çünkü o kadar zaman önce verdim kiloyu. Anoreksiya olsaydı çoktan olurdum. Ne bilim ya da blumya falan da olabilirdim. Ama tek taktığım kilo değil. Beslenme tarzıma da önem veriyorum. Sağlığıma, kilomdan daha çok düşkünüm kesinlikle.

zeyneperkaplan

bu ne cesaret yarabbi seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara ...

kurumi-kumamakura

bende bir zamanlar 70 kiloydum ama hiç birzaman kendimi görüntü kirliliği olarak görmedm nebiliyim.s o da senin düşüncen tabi. bence o fazlayı sporla halledebilirsin. ben spor yaptığım için oldugum kilodan en az 5-6 kilo zayıf duruyorum. hatta 58 kiloyum ama senden zayıf duruyorum diyebilirim sanırm

gb89

Spor yapmayı sevmiyorum. Zorla aksatmadan 6 ay kadar gittim. Ama sanırım hareketleri düzgün yapamıyorum. Çünkü, spor hocam sürekli uyarıyordu. Şimdilerde ise işim izin vermiyor. Zaten işten çıkıp 20:30 gibi evde oluyorum. Sonra da günlük işlerimle uğraşıyorum. Haftada bir gün iznim var. Sevmiyorken üstüne bir de spor yaparsam bütün hayat enerjim gider.

hilaleroglu

İlham alınacak bişey olduğunu düşünmüyorum aksine obezite normalleştirilmemeli. Kilo hiç bi insana yakışmıyor, yakıştırılmamalı da.. Fazla kiloyla olsa olsa hasta olursun. İnsan gerçekten isteyince çok güzel kilo veriyor...

zeyneperkaplan

bu ne cesarettir yarrabbi seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara ...

Başlıklar

cupcake
Görüş Bildir