Spencer Tunick İmzalı Çılgın Bir Proje Daha: 100 Çıplak Kadın Poz Verdi!

5PAYLAŞIM

Pazar günü, Cleveland'da Spencer Tunick tarafından gerçekleştirilen "Söylediği Her Şeyin Bir Anlamı Var!" adlı proje için 100 çıplak kadın poz verdi! 

Politikayı, çıplaklık ile birleştirme konusunda usta Amerikalı fotoğrafçı Spencer, bu son çalışmasını Cumhuriyetçi Milli Kongre'nin gözü önünde gerçekleştirdi.

Farklı bedenlere, kökenlere ve biçimlere sahip 100 kadın, ellerinde Donald Trump'ın adaylığının resmiyet kazanacağı arenaya ayna tutarak poz verdi.
Tunick şaşırtıcı nü çalışmalarıyla
biliniyor. Sabahın erken saatlerinde tamamen soyunmuş bir şekilde alana gelen kadınlar, öz çekimler yaparak projeden ne kadar keyif aldıklarını gösterdiler.

Tunick'in, kendi internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre;

Aynalar, ileri görüşlü kadınların bilgisini, zekasını ve Doğa Ana'yı Cleveland  şehrine, kongre alanına ve şehir manzarasına yansıtıyor.

Sanatçı, projenin Donald Trump'ın adaylığının kesinleşeceği bu kongre alanının yakınında gerçekleşmesinin politik bir proje olduğunu bildirdi.

Meksikalılara, Araplara, kadın gazetecilere ve bu tarz gruplara karşı ötekileştirme yapıldığından bahsederken,

Hiç bir başkanlık seçiminde nefret söylemi olmamalı. Yalnızca oy kullanmak yerine, bir şeyler yapmak zorundayım! Bence Amerika'da bütün sanatçılar bir şeyler yapmalı ve bunu halka sunmalı.

dedi.

images.et.eltiempo.digital

Son altı yıl içerisindeki en ses getiren projesi ise, Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri'nin solcu isyanlarıyla uğraşmakta olan ve barış ortamına hazırlık yapan Bogota'da, 10.000 kadını çıplak poz vermesi için ikna etmekti.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Ülkeyi boş verin de şu Avcı Kolu'na reset atın.

Görüş Bildir