Sosyal Mesafeli Eğlence Mümkün: Evde Bunalanlar İçin Tekne Partisi, Healing Camp, Elektronik Müzik Festivali Biletleri Burada!

16PAYLAŞIM

Ne olduğunu anlayamadan yazın ortasına geldik! Eskiden olsa şimdi festival planları, konser bileti kovalardık diye hafif hüzünlenenler burada mı? Merak etmeyin 2020 daha bitmedi! Sosyal mesafeye uyan konserler, kamplar, konferanslar, festivaller hala var ve hala gidebilirsiniz! Hepsini sizin için listeledik! Yalnız elinizi çabuk tutun, hem biletler tükenmeden yerinizi alın hem de erken biletleme fiyatlarından yararlanın!

Konserler ve Partiler

1. Şehrin ilk elektronik müzik boat partisi Electro Fusion Cruise etkinliği biletleri satışta!

25 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek şehrin ilk elektronik müzik boat partisi etkinliğinde Plur Events sizleri denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz Akdeniz'in mavi sularında bir araya getiriyor. Antalya Setur Marina'dan 16:00'da hareket edecek Harem Cruise gemisi ile gece 00:00'a kadar sürecek Sezer Uysal, VIIA ve Batuhan Baysal'ın sahne alacağı muhteşem etkinlik için acele edin!

Detaylı bilgi, biletler ve VIP katılım için tıklayın.

2. Sadece 100 kişi ile sınırlı Fire & Sea: The Boat Story için acele edin!

Şehrin kahramanları gururla sunar "Fire & Sea: The Boat Story"

25 Temmuz günü hür maviliğin serin sularını ve kabinin ateşini "Fire & Sea: The Boat Story" kapsamında bir araya getiriyoruz. Bebek'ten hareketle, saat 15.00'da başlayacak bu mavi serüven Adalar'ın muhteşem koylarında yazılırken kabini ise Alican Baykara, Barış Demirciz, Dora Bakan, Hande Tura, Jamie S, Özgür Bay ve Kerem Tekinalp yakacak. Yanan müziğin büyüsüne kapılacağımız bu özel günde, dans etmeyi unutan hasret dolu kalplerimiz görkemli figürlerle denizi sallayacak.

Juiceman ve NO-ID ortaklığıyla gerçekleşecek sadece 100 kişi ile sınırlı bu macerada yer almak için elini çabuk tut!

Hemen bilet almak için tıklayın!

3. Minimal Techno efsanesi Boris Brejcha 27 Kasım 2020’de İstanbul’da!

Geçtiğimiz sene tüm biletleri 2 ay önceden tükenen Boris Brejcha In Concert konseri yepyeni sahne şovuyla 27 Kasım’da Volkswagen Arena’da! FCKNG Serious prodüksiyon ekibinin de yer alacağı, ses ve ışığın senkronize bir şekilde harikalar yaratacağı bu konser unutulmazlar arasında yerini almaya hazırlanıyor.

2020 yılının başında çıkardığı Space Diver albümüyle gönülllere taht kuran Alman’a minimal techno’nun diğer isimlerinin de; Ann Clue, Deniz Bul, Theydream, eşlik edeceği bu muhteşem gecenin biletleri için hemen tıklayın!

 • 18 yaş sınırı vardır.

 • Her türlü yiyecek ve içecek,

 • Silah, kesici alet, parfüm, deodorant gibi patlayıcı ve yanıcı vb. maddeler,

 • Selfie çubuğu, GoPro, taşınabilir şarj cihazları,

 • Profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.),

 • Hizmet amaçlı özel eğitimli hayvanlar dışında evcil hayvanlar,

 • Etkinliğe alınmayacaktır.

4. Özgün ve yenilikçi tarzı ile elektronik müzik dünyasının son yıllardaki dikkat çeken ismi Be Svendsen, 'Man on the Run' dünya turnesi kapsamında 28 Kasım'da İstanbul'da!

2019 yılında yayınladığı 'Between A Smile And A Tear' ile başarılı bir dünya turunun ardından Danimarkalı prodüktör 2021 kışında çıkması planlanan bir sonraki albümünün de ilk single'ı olacak 'Man On The Run' ile yeni bir etkinlik deneyimine davet ediyor!

 Her yaptığı işle bir öncekinin üzerine koymayı başaran usta prodüktörün insanı başka diyarlara götüren melodilerini ve çarpıcı yeteneğini Generic Music sunumuyla gerçekleşecek gecede deneyimleme şansını kaçırmayın⚡️

Tükenmeden biletinizi almak için sizi şöyle alalım.

5. Harekete geçirmekten çok bir duygu girdabının içine alan müzikleriyle hislerinizi kamaştıran, günümüzün electronica janrına Fransız dokunuşlarıyla yön veren ikili The Blaze 19 Aralık'ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

Guillaume ve Jonathan Alric kuzenler tarafından kurulan grubun hikayesi 2016’da Bromance Records’dan çıkardıkları Virile adlı parçalarıyla başladı. 2016’dan bu yana her geçen gün kendini geliştiren ikili, 90’ların elektronik müziğinden esinlenerek 2018’de yayınladıkları ilk albümleri DANCEHALL ile en büyük çıkışlarını yapmış oldu.

Biletler için buraya.

 • 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.

 • Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.

6. 9-10 Ekim tarihlerinde techno ve yan janrlarını icra eden bir çok ismin Volkswagen Arena’da 2 ayrı sahnede buluşacağı RAW Square’de hızlı, enerjisi ve dansı yüksek iki gece bizleri bekliyor!

Birinci Gün  (sıralama alfabetik olarak verilmiştir)

Exilles live
JKS
Kobosil
LɅVΣN
Nico Moreno
Nur Jaber
Regal
Rephate
Stephanie Sykes

Geç kalmadan yerinizi almak için hemen tıklayın!

 • 18 yaş sınırı vardır.

 • Her türlü yiyecek ve içecek,

 • Silah, kesici alet, parfüm, deodorant gibi patlayıcı ve yanıcı vb. maddeler,

 • Selfie çubuğu, GoPro, taşınabilir şarj cihazları,

 • Profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.),

 • Hizmet amaçlı özel eğitimli hayvanlar dışında evcil hayvanlar,

 • Etkinliğe alınmayacaktır.

Kamplar

7. Farklı yerlerden gelen rengarenk enerjileri ortak bir noktada buluşturan "Healing Camp" rituelinin üçüncüsü "Karma", Temmuz 2020'de bizi Yalova'da bir araya getiriyor.

Türkiye'de bambaşka bir konsepti gerçekleştirecek olan Booze Series, bir ilki gerçekleştirerek, alanda 10+ müzik türüne ( Etnik müzik - Alternatif müzik - Akustik rap - Rock müzik - Reggae - Enstrumantel - R&B - Psytrance - Progressive - Techno - Elektronik müzik ) ev sahipliği yapacak.

Yoga - Meditasyon - Numeroloji - Canlı performans - Dj performans - Sanat galerileri - Atölyeler - Sahne Şovları ve çeşitli etkinlikler eşliğinde 3 gün sürecek olan bu eşsiz "Healing Camp" deneyimi için, benzersiz bir doğaya sahip olan Çifte Şelaleler'de, Erikli Şelale Kamp Alanı bize kapılarını açıyor.

Atölyeler ile öğreniyor, sergiler ve özel tasarım dekorlarla görsel algımızı besliyor, yoga ve meditasyon etkinlikleriyle arınıyor, Dj ve canlı müzik performanslarıyla eğlencenin zirvesine çıkıyoruz.

Sen de bu eşsiz anların tadını çıkartmak istiyorsan, enerjini serbest bırak!

Sınırlı sayıdaki biletler tükenmeden hemen yerini almak için tıkla!

Konferanslar

8. Gamification Meetup, 3 Ekim 2020 Cumartesi günü İTÜ Mezunlar Derneği ve Gamfed Türkiye Gönülleriyle İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde 4. kez oyun ve oyunlaştırma meraklılarını buluşturuyor.

Önceki yıllarda Bahçeşehir Üniversitesi'nde 300'den fazla kişinin katılımlarıyla 3 kez gerçekleşen etkinlikte katılımcılar oyunlaştırma alanında uluslararası platformlarda yer alan yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı dinleme ve atölyelerine katılma şansını yakalayacaklar. Bu sene 2 katı büyüyerek 600 kişilik salonda Avrupa'nın en büyük oyunlaştırma etkinliği olacak. 

Dünya'yı kasıp kavuran "Gamification - Oyunlaştırma" kavramını öğrenmek, deneyimlemek ve paylaşmak isteyen herkesin katılabileceği Gamification Meetup, aynı zamanda geniş network ağı sayesinde katılımcılara sektördeki insan ve kuruluşlarla tanışma imkanı sağlıyor.

Gerçek gamerları şöyle alalım.

9. MomTalks 2020 Konferansı, 3 Ekim Cumartesi günü Taksim Grand Pera'da gerçekleşecek.

Momtalks, Türkiye'nin ilk uzman ve ebeveyn buluşma platformudur.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan MomTalks’un amacı, ebeveynlerin geleceği şekillendirmedeki rolü ve eğitimdeki kritik önemi konusunda farkındalığı artırmaktır. Ece Üner, Azra Kohen, Prof. Dr. Sinan Canan, Nihan Kaya, Mümin Sekman ve bir çok ünlü ve uzman isim bu konferansta.

Daha detaylı bilgi ve hemen bilet almak için tıklayın.

10. 5. Mindfulness Sempozyumuna davetlisiniz!

Sempozyumun amacı mindfulness ile ilgilenen kişileri bir araya getirmek, bilgilendirmek ve uygulamalar sunmaktır.

Mindfulness Sempozyumu, bu konuya gönül vermiş ve merak eden herkes için uygundur. Mindfulness, ruh sağlığı ve eğitim alanlarının yanı sıra, okullar, iş yaşamı, kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, spritüel yaşam konuları ile yakından ilişkili bir kavram ve yaklaşımdır. Katılımcılar, mindfulness alanında yetkin, ulusal ve uluslararası kişilerin sunumlarını dinleme fırsatı bulabilecekler ve etkinlikler dahilinde düzenlenen çalışma gruplarına katılarak uygulama yapabileceklerdir.

Katılımcılara Mindfulness Institute onaylı katılım belgesi verilecektir!

Detaylı program akışı ve bilet almak için tıklayın.

11. Seyahat sektörü 30 Kasım'da, İstanbul'da Uzakrota Travel Summit'de buluşuyor!

Uzakrota Travel Summit, online seyahat acentaları, havayollu şirketleri, oteller, seyahat acentaları, konaklama yatırımcıları, risk sermayedarları, teknoloji firmaları ve teknoloji dağıtım şirketlerini bir araya getiren en büyük konferans ve fuar alanlarından biridir. Uzakrota Travel Summit, seyahat alanında dünya çapındaki en büyük şirketleri, profesyonelleri ve meraklıları bir araya getiriyor. 30 Kasım’da, İstanbul’da gerçekleşecek olan bu dev konferans Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Türkiye’den 2000 kişi katılacak.

Uzakrota Travel Summit biletleri için tıklayın.

Online Etkinlikler

12. Marketing Meetup; genişletilmiş içeriği, ünlü global konuşmacıları, birbirinden değerli workshop'ları, yapay zeka tabanlı teknolojisi sayesinde efektif eşleşmeler sunan bire bir networking buluşmaları ile 22 Eylül'de online ortamda katılımcılarıyla buluşacak.

Hiçbir şey yapmadığınız bir zaman aralığında dahi en az bir ekrana bakarak mı yaşıyorsunuz? Zaman sizin için hızlandırılmış bir şehir panorama videosu gibi mi akıyor? Aynı anda onlarca farklı işe mi odaklandığınızı düşünüyorsunuz?

Bu sorulara yanıtınız evetse sizler de hayatı tıpkı çalıştığınız şirketler gibi “Fast Forward” tadında yaşıyorsunuz demektir.

Tüm bunlara ek olarak, teknolojik gelişmelerin hızıyla hali hazırda ‘Fast Forward’ tadında yaşadığımız dünyanın dinamikleri, Covid-19 etkisiyle daha da değişti ve hızlandı.

Covid-19’un kısa ve uzun vadede hayatımıza getirdiği değişikliklerin yanı sıra Bizler içerisinde bulunduğumuz iş hayatındaki dinamizmi; yapay zekayı, makine öğrenmesini, arttırılmış gerçekliği ve nicesini “fast forward” tuşu tadında görüyoruz ve sizi bir günlüğüne de olsa zamanı normal hızına çevirmeye; bunu yaparken de tüm bu alanlardaki inanılmaz değişimi, ilham alacağınız bir konseptle dinlemeye davet ediyoruz.

Typform'un Yaratıcı Direktörü, MMMIND Studio Kurucusu yaratıcı yönetmen, içerik üreticisi ve müzik yapımcısı Alex Antolino ve müzikal müşteri deneyimi konusunda danışmanlık veren Rockstar CX’in kurucusu olan ödüllü rock yıldızı ve aynı zamanda Forbes tarafından  ‘dünyanın en iyi müşteri deneyimi’ etkileyicilerinden birisi olarak bahsettiği James Dodkins  22 Eylül'de Marketing Meetup'ta!

Etkinlikte yerinizi almak için tıklayın.

Meraklısına

13. PhotoMaraton İstanbul 2020, 14 Kasım Cumartesi günü saat 10.30 da Sirkeci Tren Garı’nda başlayacak.

İstasyonlar: Sirkeci - Beyazıt - Galata Kulesi - Taksim

 • Fotoğraf makineleri ile 9 Tema / 9 Saat / 9 Fotoğraf konsepti,

 • Analog fotoğraf makineleri ile 3 Tema / 6 Saat / 3 Fotoğraf konsepti,

 • Cep Telefonları ile 3 Tema / 9 Saat / 3 Fotoğraf konsepti ve

 • Video Kategorisinde 1 Tema / 1 Video (3 dakika) ile

 • katılımcılar eğlenceli bir gün geçirecekler.

Detaylı bilgi ve etkinlikte yerinizi almak için tıklayın.

14. TİEBFest | Likya Bisiklet Turu 2020, 28 Ekim'de!

2. TİEBFest Likya Bisiklet Turu 2020 organizasyon mottomuz; SEA | SUN | FUN | BİKE

Antalya'nın tarihi Likya yolunun alternatif rotalarını kullanarak, 100 km pedal parkuru, 20 km yürüyüş parkuru ile ilkleri yaşayacağınız bisiklet turumuz 28 Ekim - 01 Kasım tarihleri arasında organize edilecektir.

Detaylı bilgi ve katılım için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir