Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sinema Tarihinden En Arıza 17 Kadın Karakter (İhtişam İçerir)

 > 
1.6bPAYLAŞIM

Sinema filmlerin bazen içerisinde dualist karışımları barındıran, bazen sert, bazen sado-mazoşist, bazen ise aşk dolu kahramanlar gönlümüzde yer etti.

Sayelerinde kafalarımız silgi kafa, gözlerimiz ise cennet bahçesi oldu.

Kaynak: https://www.facebook.com/Movies.Godpage

1- Breakfast at Tiffany's - Holly Golightly

Hani kırtasiyelerden ya da kitapçılardan posterini, D&R'dan defterini aldığınız Hepburn vardı ya, tatlı mı tatlı, İşte Breakfast at Tiffany's filmini izlerken onun o saçlarını yolmak istersiniz.

2- (500) Days of Summer - Summer

Şu sağdaki kız var ya, tam bir cadaloz. Aşkın 500 Günü filminden sonra birçok romantik seri katilin cheklist'inin ilk sırasına yerleşmiş olmalı, Summer.

3- Fight Club - Marla Singer

Ya aslında iyi kızda işte...

4- Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Clementine Kruczynski

Filmin ismini okumak için bile, hazırlıkta intermadite'a geçmek, speaking sınıflarında pratik yapmak gerekiyordu, ey gidi günler. Bu hanımefendi ise, kocaman bir fil olmayı hayal ediyordu, sonra olaylar gelişti.

5- Pulp Fiction - Mia Wallace

Uma Thurman Mia rolünü canlandırsın diye amiyane tabirle Tarantino kıçını yırtmış, bunu başardığında ise süpersonik bir kadın kahraman karşımıza çıktı.

6- Amelie - Amelie Poulain

İnsanın bu kadını görünce, elmacık kemikten başlayarak gıdığına kadar olan kısmı bir oturuşta yiyesi geliyor. Fransız bohemine öpücük koyan, şirin şey. Arıza değil sadece fazlaca romantik.

7- Monster - Alieen

Filmin adı Canavar, kadın karakterin ismi Uzaylı gibi, daha ne olsun.

8- Black Swan - Nina Sayers / The Swan Queen

What kind of person, are you?

9- Chinatown - Evelyn Mulwray

Aslında Arizona Dream'de yirmilik delikanlı Johnny Deep ile Aviator'ı oynadığı karakterde buraya uyardı ama Fane Dunaway'ın yarattığı her kişi bir olay zaten.

10- Vanilla Sky - Julie Gianni

Davet edilmediği halde doğum günü partilerine gelen, niteliksiz ama aşık bir f.ckbody olan Julie, ne zaman bir köprü görse gaza daha çok basası gelir. Ama onu da böyle kabul ettik ne yapalım.

11- Kill Bill - Gogo Yubari

Bu kızı hatırladın değil mi? Bu kabusu size tekrar hatırlattığım için özür dilerim.  :(

12- Hanna - Hanna

Şeker mi şeker, iskandinav kezbanı Hanna, ne zaman içi dolu bir silah görse, durmaz onunla oynamak ister. Yetenekleri arasında, kendisine çıkma teklifi eden çocukları kolundan yakaladığı gibi havada iki tatla attırma, koskoca istihbarat servisiyle saklambaç oynama var.

13- Kill Bill - Elle Driver

İsmaik YK söylüyor: ''Allah belanı versin...''

14- Matrix - Trinity

Sen vurursan dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar.

15- Leon - Mathilda

Senin bu yaşta çiçekleri sulaman gerekiyor, ne bileyim kardeşine California masalları okuman gerekiyor Mathi. Elde altıpatlar, ağızda ince slim sigara... ohhoo.

16- Låt den rätte komma in - Eli

İlk vampir selfie'si

17- Sunset Blvd - Norma Desmond

''I am big, it's the pictures that got small''

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buketyucel

11. gulyabani diye okudum :)

kavinsky

İçlerinde en arızası Marla Singer'dır. Ama aslında onun da içinde romantik bir hatun yattığını filmin sonunda gördük. Ah be marla sen öyle iyiydin.

8hrpc

Güzel içerik :)

Görüş Bildir