Görüş Bildir

etiket Sezen Aksu 40 Yıllık Sahne Hayatına Veda Etti

Anasayfa > Gündem

Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllar' konseriyle sevenlerini büyüledi. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra sahne hayatına veda edeceğini söyleyen Minik Serçe, hayranlarını üzdü.

40. yılını konser serisi ile süsleyen Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllar'  konseriyle sevenlerini büyüledi. İlk bölümü Temmuz ayında düzenlenen konser serisinin son halkası da 15 Ocak tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Aksu konserde tüm dinleyicilerini dünden bugüne 40 yıllık bir yolculuğa çıkardı.

Kişisel hayatlarımıza dokunan aşk şarkılarının yanı sıra Aksu, ülkemizi ve dünyamızı yakından ilgilendiren toplumsal konulardaki şarkılarını seslendirdi. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra sahne hayatına veda edeceğini söyleyen Aksu, hayranlarını üzdü.

“Sezenli Yıllar “ konserinde Sezen Aksu, Volkswagen Arena’yı dolduran sevenleri karşısına her parçada ayrı bir hikayeyle çıktı. Her bir hikaye, gösteri, ışık ve sahne şovu izleyicileri bambaşka dönemlere götürdü. Unutulmaz konserin son bölümünde, Devrim Erbil'in İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yapıldı. Aksu ayrıca ilk kez hayranlarının önceden kaydettiği videolara sahnesinde yer vererek, onları sahnesine konuk etmiş oldu.

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
559
117
85
41
37
20
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Hakan A

Şarkılarından ziyade pkk ya verdiği destekle anılacak bir şarkıcı

Pasif Kullanıcı

başlığı görünce öldü sandım mk

Tony Stark

Amk teröristi.