Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sesi Soluğu Pek Çıkmayan İngiliz İndie Rock Grubu: Zulu Winter

Anasayfa > Video

Will Daunt (Vokal & Gitar), Iain Lock (Geri Vokal & Bas Gitar), Dom Millard (Klavye), Henry Walton (Gitar), Guy Henderson (Bateri) 5'lisinden oluşan Zulu Winter, 2011'de Londra'da müzik dünyasına adımını Double Denim Records'un 7 Kasım 2011'de Never Leave single'ını yayınlamasıyla başladı.

İlerleyen haftalarda BBC Radio 6'da albümlerini müjdelediler. 2012 Şubat'ında We Should Be Swimming single'ını da yayınlayan grup Guardian gazetesinde 'Günün Yeni Grubu' seçildi.

Durmadan sürekli single yayınlayan grup bu sefer de Nisan 2012'de Silver Tongue'ı yayınladı.  2012 Haziran'ında ise Keane'in 4. stüdyo albümü Strangeland için yapılan Strangeland Turu'nda Keane'in ön grubu olarak yer aldılar.

Ve en sonunda 14 Mayıs 2012'de ''Language'' albümlerini yayınladılar. Albüm yayınlandıktan sonra Birleşik Krallık ve Amerika'da bir çok konser veren grup şu anda ne yapıyor valla bilmiyorum. Ama 2. albümünde 1. albüm kadar güzel olacağını umuyorum.

İnşallah dağılmazsınız Zulu Winter!

Kaynak: http://en.wikipedia.org/wiki/Zulu_Winter

Zulu Winter - We Should Be Swimming

Zulu Winter - Silver Tongue

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
2
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?