Seni Tanımlayan Eşsiz Koku Ne?

-
Abone ol

Anılar bile zamanla unutulur ama kokular unutulmaz, öyle değil mi? Peki, senin o yok olmayacak eşsiz kokun neymiş öğrenmeye ne dersin? Bakalım karakterini hangi koku anlatıyormuş, görmek için doğru teste!

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını söyle bakalım.

3. Uzun ve yorucu bir gün geçirdin ve tabiri caizse kafan kazan gibi oldu. Bunlardan hangisini yapmak seni rahatlatır?

Kitap okurken sakinleşiyorum.
Banyo yaptıktan sonra pamuk gibi olurum.
Biraz egzersiz kafamı dağıtmama yardımcı olur.
Böyle anlarda müzik dinlemek bana iyi gelir.
Ayaklarımı uzatıp film izlemeyi tercih ederim.

4. Diyelim, bu yemeklerden seçtiğin biri hariç geri kalanların hepsi dünya üzerinden yok olacak. Unutma, sadece birini kurtarabilirsin…

Kek/Pasta
Makarna
Çorba
Hamburger
Pizza
Tantuni

5. Pekiiiii, ömrünün sonuna kadar her gün bu sanatçılardan birinin şarkılarını dinlemek zorunda olsan...

Tarkan
Sezen Aksu
Ezhel
Hande Yener
İbrahim Tatlıses
Demet Akalın

6. Kendini en iyi anlattığını düşündüğün özelliği seç lütfen.

7. Okulda senin de yıldızının parladığı anlar vardı elbette. Peki, sen en çok hangi derste kendini gösteriyordun?

Resim
Matematik
İngilizce
Tarih
Kimya
Felsefe

8. Ve son olarak... Yanına bir arkadaşını da verip seni bu yerlerden birine ışınlayacağız, hem de tam şu an! Rotayı sen seç bakalım.

Londra
Roma
Atina
Paris
New York
Berlin

Vanilya!

Vanilya kokusu tam da seni anlatıyor, sen gerçek bir klasiksin! Tanıştığın herkes seni tatlı, dışa dönük ve hoşsohbet buluyor. İnsanlar tarafından da çok seviliyorsun.

Eski kitaplar!

Eski kitapların kokusu gibi, sende de insanları rahatlatan ve huzur veren bir şeyler var. Zekan kesinlikle yaşanılan yılların ve edinilen tecrübelerin ötesinde, ağzın da iyi laf yapıyor üstelik...

Gül!

Gül kokusu, seni tanımlayan gerçek koku! Sen de bir gül gibi çok zarifsin. Organize olmaktan ve her şeyi kontrol altında tutmaktan hoşlanıyorsun, klas ve romantiksin.

Lavanta!

Sen tıpkı lavanta gibi insanı sakinleştiriyorsun. Serinkanlılığını asla kaybetmiyor ve insanları daha iyi hissettirmek için ne diyeceğini her zaman biliyorsun. Tam bir acil durum insanısın. Sende güven verici bir şeyler var.

Yağmur!

Tıpkı yağmur kokusu gibi sen de benzersizsin! Kendi bildiğini okumayı ve bu uğurda hiç pişman olmamayı huy edinmişsin. Ama insanı içten içe rahatlatan bir tarafın da var.

Çikolata!

Çikolata gibi sen de çok tatlısın. En zor durumları bile biraz daha iyi hale getirmenin bir yolunu her zaman buluyorsun. Pozitif enerjin genelde gözlerinden taşıyor ama ara sıra melankolik anların da olmuyor değil hani.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nesli-araci

Eski kitaplar. 📚📚💕💕

yavuz-zorluoglu

bilemedin manderine olacaktı zaman kaybı aq

elvin-eynullayev

Her şeyi kafana takman! Verdiğin cevaplara göre senin mutluluğunu engelleyen şey her şeyi kafana takman! Her şeyi kafana takarak, detaylarda boğularak kendine dünyanın en kötü şeyini yapıyorsun. İçinde bulunduğun durum senin her zaman modunu düşürüyor. Biraz beynini rahatlatmaya ihtiyacın var. Eğer bunu başarırsan senden mutlusu yok! Bedenen ve ruhen ciddi anlamda yorulmuşsun. Artık her şeyi kafana takmamayı öğrenmelisin. Gerçi bunu çok istiyorsun ama bir türlü başaramıyorsun fakat yakında bu durumdan kurtulacaksın. Kurtulduğunda nefes alacaksın ve yaşadığını hissedeceksin. Geçmişte yaşadıkların seni her şeyi düşünmeye itmiş olabilir fakat artık her şey geride kalacak ve kendine yeni bir sayfa açacaksın. Güzel, mutlu günler seni bekliyor olacak. Sadece ihtiyacın olan şey sabır!

queen_of_the_7_kingdoms

Çikolata! Çikolata gibi sen de çok tatlısın. En zor durumları bile biraz daha iyi hale getirmenin bir yolunu her zaman buluyorsun. Pozitif enerjin genelde gözlerinden taşıyor ama ara sıra melankolik anların da olmuyor değil hani.

nazli-askin

Yağmur! Yağmur! Tıpkı yağmur kokusu gibi sen de benzersizsin! Kendi bildiğini okumayı ve bu uğurda hiç pişman olmamayı huy edinmişsin. Ama insanı içten içe rahatlatan bir tarafın da var.

Görüş Bildir