Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Ne Kadar Elit Bir Kadınsın?

 > 
7.3bPAYLAŞIM

Evet leydiler gibi büyümedik belki ama hepimizin içinde bir elitlik kırıntısı vardır. "Elit değilim ben" diyenler de bu duruma en çok özenenlerdir. Haydi gelin ne kadar elit olduğunuza bakalım!

1. Hadi başlayalım! İlk olarak şu şehirlerden hangisinde yaşamak isterdin onu söyle?

Paris
Londra
Berlin
Monaco
Rio
Los Angeles

2. Peki öğrenme fırsatın olsa hangi yabancı dili tercih ederdin?

İtalyanca
Yunanca
İspanyolca
Fransızca
Japonca
Almanca

3. Peki bu kadar ülke yeter biraz da bize dönelim şu kelimelerden hangisi seni çıldırtıyor?

4. Yemek de bir karakter meselesi. Diyelim ki yeterince paran var, şu aşağıdakilerden hangisini tercih edersin?

Ayak üstü yenen bol soğanlı dürüm
Demi Glace Soslu Filet Mignon
Lüks bir restoranda orta pişmiş bir biftek
Malzemelerini özenle seçip kendi hazırladığın yemek
En sevdiğin fast food restoranında süper boy menü
İstiridye ya da Istakoz

5. Peki aşağıdaki ünlülerden hangisi idolün olabilir?

Cara Delevingne
Kate Middleton
Victoria Beckham
Kim Kardashian
Rihanna
Angelina Jolie

6. Peki senin hayalindeki düğün hangisi?

Yurt dışında sadece çok yakın arkadaşlarla olan bir tören
Nikah yeterli ya ne düğünü!
Sahilde ufak bir tören olmalı
Kırda sade ama kalabalık bir düğün
Kocaman bütün tanıdıkların olduğu salon düğünü
Konseptli bir düğün olmalı

7. Evlendin sıra geldi çocuğa, çocuğunun nasıl bir eğitim almasını istersin?

Devlet okuluna gitmeli
Koleje gitmeli
Yurt dışında okumalı

8. Opera ve bale hakkında ne düşünüyorsun?

Baleyi severim ama opera çok sıkıcı
Ayda bir kere en az birine giderim
İkisine de hiç gitmedim
Aşırı sıkıcılar
Konularına göre güzel olabiliyorlar
Operayı severim ama bale çok sıkıcı

9. Son olarak bir de fular seç bitirelim!

Sen elitlik konusunda Kraliçe Elizabeth’i bile geçmişsin!

Elitlik denilince bütün gözler senin üzerinde oluyor. Her hareketin, her mimiğin fazlasıyla zarif ve narin. Tıpkı İngiliz Kraliyet ailesi gibi her davranışın gözler önünde. Bu kadar göz önünde olduğun için de ne yapsan insanlar tarafından fazlasıyla konuşuluyor. Kraliyet ailesi gibi dışarıdan havalı ve soğuk gözüküyorsun, bu nedenle çevrende kıskananların da çok. Bu kadar elit olup üzerine bir de havalı olmak herkese nasip olmaz eh bu kadar iyi özelliğin de düşmanı çok olur! Bütün bunlar dışında çevrendekiler senden fazlasıyla çekiniyor ve yanında geriliyor. Bu da senin biraz mükemmeliyetçi ve azıcık yargılayıcı tavrından kaynaklanıyor. Herkesin senin gibi mükemmel ve elit olmasını bekliyorsun ama maalesef senin gibisi az bulunur cinsten!

Leydilik okulunu birincilikle bitirmişsin!

Sen elitlik konusunu aşmışsın, bizim tahminlerimize göre bebekliğinden beri elitmişsin bu nedenle ailen seni leydi okuluna göndermiş. Bir insan ancak bu kadar zarif, bilgili ve sempatik olabilir. Sıcacık gülümsemenle insanların içini ısıttığın gibi elit ve zarif tavırlarınla onları kendine hayran bırakıyorsun. Üstelik senin ki öyle boş bir elitlik de değil fazlasıyla kültürlü ve bilgilisin de. Tiyatrodan, operaya bütün sanat dallarını seviyor ve takip ediyorsun. Bunların yanı sıra gezmeyi görmeyi ve farklı külttürleri yerinde tanımaya da bayılıyorsun. O kültürlerden öğrendiklerinle elitliğine elitlik katıyorsun.

Senin için doğal olmak en iyisi!

Senin öyle elitlik de gözün yok varsa yoksa doğallık istiyorsun. Senin için elit tavırlar fazlasıyla yapmacık sonuçta hiçbirimiz evinde baloya gider gibi giyinmiyoruz. Bu nedenle dışarıdaki tavırlarımız da böyle olmamalı. "Kimse evde annesinden Cafe de Paris soslu et istemiyorsa ve günün sonunda televizyonun karşısında göbeğini kaşıya kaşıya yatıyorsa o zaman bu yapmacıklığa ne gerek var?" İşte aynen böyle düşünüyorsun. Bizce de biraz haklı gibisin. Sonuçta hepimiz sokakta oyun oynayıp gerekirse çamura bulanıp eve dönen çocuklardır. O zaman ki umursamazlığımıza şimdi de sahip olup içimizden geldiği gibi davranmak en güzeli!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sekerli-kurabiye

Leydilik okulunu 1.likte bitirmişim

tylrswft13

Leydilik okulunu birincilikle bitirmişsin!

pambikli-seker

Leydilik okulunu birincilikle bitirmişsin! ahahah nasılda bildi ama

elifsude

Senin için doğal olmak en iyisi! Senin öyle elitlik de gözün yok varsa yoksa doğallık istiyorsun. Senin için elit tavırlar fazlasıyla yapmacık sonuçta hiçbirimiz evinde baloya gider gibi giyinmiyoruz. Bu nedenle dışarıdaki tavırlarımız da böyle olmamalı. "Kimse evde annesinden Cafe de Paris soslu et istemiyorsa ve günün sonunda televizyonun karşısında göbeğini kaşıya kaşıya yatıyorsa o zaman bu yapmacıklığa ne gerek var?" İşte aynen böyle düşünüyorsun. Bizce de biraz haklı gibisin. Sonuçta hepimiz sokakta oyun oynayıp gerekirse çamura bulanıp eve dönen çocuklardır. O zaman ki umursamazlığımıza şimdi de sahip olup içimizden geldiği gibi davranmak en güzeli!

dilara.koc

en elitlik konusunda Kraliçe Elizabeth’i bile geçmişsin! Elitlik denilince bütün gözler senin üzerinde oluyor. Her hareketin, her mimiğin fazlasıyla zarif ve narin. Tıpkı İngiliz Kraliyet ailesi gibi her davranışın gözler önünde. Bu kadar göz önünde olduğun için de ne yapsan insanlar tarafından fazlasıyla konuşuluyor. Kraliyet ailesi gibi dışarıdan havalı ve soğuk gözüküyorsun, bu nedenle çevrende kıskananların da çok. Bu kadar elit olup üzerine bir de havalı olmak herkese nasip olmaz eh bu kadar iyi özelliğin de düşmanı çok olur! Bütün bunlar dışında çevrendekiler senden fazlasıyla çekiniyor ve yanında geriliyor. Bu da senin biraz mükemmeliyetçi ve azıcık yargılayıcı tavrından kaynaklanıyor. Herkesin senin gibi mükemmel ve elit olmasını bekliyorsun ama maalesef senin gibisi az bulunur cinsten!

Görüş Bildir